Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ich Troje, Doniu, Cichopek: Próbują śpiewać o smoleńskiej katastrofie

Utworzony przez Irena Szafrańska, 15 kwietnia 2010 r. o 14:58 Powrót do artykułu
Niesmaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem ale SARA MAY a nie Cichopek..nie trawie tej i tej, ale jeśli Dziennik nie chce sobie problemów narobić to szybko należy zmienić błąd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ich Troje, Doniu, Cichopek: Próbują śpiewać o smoleńskiej katastrofie". W którym miejscu Cichopek próbuje śpiewać? Pismakom, idiotom, żałoba na mózg padła. To wy powinniście zginąc w tej katastrofie. Może byłby spokój przez tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom Dziennika Wschodniego leci na łeb... Robicie, materiały o piosenkach :"Ich Troje, Doniu, Cichopek". Czemu one mają służyć? Rozrywce, przytaczacie to w formie ciekawostki? Napiszcie coś sensownego o lubelskiej wymiarze katrofy w Smoleśnkiej, oddajcie hołd ludziom, o ktorych nie trabia ogolopolskie media zamiast zajmowac sie filmikami na yotoube...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale trzoda chlewna zarobic chce na treagedi znowu ,,,,,,,,,czemu to ich spiewanie ma sluzyc??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne jest to co się stało. Piosenkarze przez swoje piosenki chcą oddać hołd wszystkim którzy zgineli. Oni poprostu też przeżywają tą tragedie i chcą to wyrazić. I wcale nie chcą zarobić wielkiej kasy na tych piosenkach bo mówią one o ważnym zdarzeniu. Zajmijcie się czymś lepszym niż śmianiem się i mówieniem że te piosenki sąa beznadziejne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kompletny brak wiedzy. Requiem Ich Troje powstało z powodu zupełnie innej katastrofy!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara.00 napisał:
Smutne jest to co się stało. Piosenkarze przez swoje piosenki chcą oddać hołd wszystkim którzy zgineli. Oni poprostu też przeżywają tą tragedie i chcą to wyrazić. I wcale nie chcą zarobić wielkiej kasy na tych piosenkach bo mówią one o ważnym zdarzeniu. Zajmijcie się czymś lepszym niż śmianiem się i mówieniem że te piosenki sąa beznadziejne.
Jakby chcieli oddać hołd czy wyrazić swój żal to nagraliby piosenki na spokojnie w studiu, z przemysleniem, w jakis czas po tragedii a nie "na szybko" żeby tylko puścić w obieg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z przedmówcami. Ci artysci chca jak najbardziej zlozyc hold ofiarom tragedii ktora nas wszyskich spotkala. A pisanie ze robia cos na sile jest nie na miejscu, jakie Wy macie pojecie o muzyce zwykle dziennikarzyny z DzW??? pomodlcie sie lepiej za ofiary katastrofy a nie wypisujecie tutaj takie steki bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najbardziej wzruszająca jest kompozycja pt:Dalczego tak się stało kompozytora Jarosława Kalejto napisał muzykę tekst i sam wykonał .. Jak jej słucham to łzy same cisną się do oczu.. Sami posłuchajcie.. http://www.youtube.com/watch?v=SA9peyeM7II albo w mp3 http://ader-jk.wrzuta.pl/audio/04tYMWFBFOr...pod_smolenskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z kristine chyba najlepsze wykonanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesuje mnie jak nazwą to forumowicze. W wielkim napięciu żyłam przez czas , kiedy wracały trumny ze Smoleńska, czułam ucisk gdzieś pod sercem - (pewnie patetycznie brzmi, bo coś chciałam wyrazić ) Panie Michale rozumiem , co Pan czuje i dziękuję za ten utwór , jest Pan wrażliwym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wisniewski dlaczego w teledysku uwzglednione sa tylko zdjecia polskich dygnitarzy a nie ma zdjec chocby mlodych dziewczyn ,ktore takze zginely w katastrofie lub tez oficerow BOR-u.Przed Bogiem sa wszyscy rowni i nikt nie patrzy na stopien czy tez na stanowisko.Po za tym slowa piosenki "zabrales ich ,zabierz i nas" prosze mow za siebie stary.Ja chce jeszcze pozyc, a jak Tobie spieszno do nieba to wyemigruj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=XLfk7KkocVw tutaj również o Smoleńsku, tylko że niekomercyjnie i w postaci rockowej ballady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...