Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dupa nadaje się tylko do sra.ia. Ta marionetka gnoma to jest prezydent ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dumny jestem, że mamy takiego prezydenta. A co do niektorych komnetarzy - brak i szkoda słów. Co się z nami Polakami porobiło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając opinie widzę, że Pan Prezydent ANDRZEJ DUDA trafił postkomuchów w punkt. BRAWO PANIE PREZYDENCIE!
to noe prezydent tylko kamerdyner prezia ! Oto doczekaliśmy "supermena" od lizania prezia w dupsko - HAŃBA !!!!! Tym bardziej dla nas lublinian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dumny jestem, że mamy takiego prezydenta. A co do niektorych komnetarzy - brak i szkoda słów. Co się z nami Polakami porobiło...
dla mnie to HAŃBA BŁAZENADA I NIKCZEMNOŚĆ ! człeka wichrowatego przerosło wszystko a wiedza okazała się nie tylko nie wystarczająca ale znikoma ! facio może pełnić funkcję ministranta, kamerdynera a broń Boże wójta lub kierownika np.toalety miejskiej bo zasrał by wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Du.a nie pieprz bez sensu.( maliniak popie...lony)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dumny jestem, że mamy takiego prezydenta. A co do niektorych komnetarzy - brak i szkoda słów. Co się z nami Polakami porobiło...
Towarzyszu Wieslaw! Co stało na przeszkodzie profesorowi prawa Lechowi Kaczyńskiemu by zainicjować procesy winnych grudnia 70, stanu wojennego i innych przestępstw? Co zrobił jego brat bliźniak, by uczynić Polskę sprawiedliwą? Przecież był premierem, zasiada w sejmie dwie dekady. Co zrobił dla Polski tzw prezydent Duda? Przecież wybory były w maju? Kłamie, judzi, mąci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
III RP nie zdała egzaminu - ty Prezydencie zdajesz egzamin z głupoty, obłudy, zakłamania. Nie pokazuj mi się na oczy, bo idą Święta złamasie jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzę na dudę a widzę du.ę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...