Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a jak ministerstwo dba o srodowisko wycinajac puszcze i ile zarobilo na drewnie, ze jeszcze wyciaga lapska znow po nasze pieniadze, wycierajac sobie morde ekologia i dbaniem o srodowisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szmaciane najlepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre to zdjęcie, widać dostała za darmo 500+ i ma kilka siat, bo ja jak nie dostaje za darmo 500+ to nie mam siat, w podręcznej torebce mieszczą mi się zakupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i przy tym mam z biedy mniejszą dupską bo nie mam 500+ i nie jem tyle bo nie mam za co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ktoś nie oddaje foliówek do recyklingu tylko pali nimi w piecu, to też ma płacić opłatę recyklingową za każdą otrzymaną torbę w sklepie? Przecież wystarczy wyjść na dwór wieczorową porą to od razy zatyka płuca odór palonych śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast wprowadzić torby papierowe ,to barany ministerialne chu .. bedą podwyższać cena za to gó.no foliowe ,kto tym skur..synom uwierzy ,że im chodzi o ekologie ,a nie o forse ? była banda i banda zdechnie,jak my możemy takich szubrawców ciągle wybierac ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zamiast tego Ministerstwo by pomyślało i kaucji za butelki po napojach i puszkach jak to jest w cywilizowanych krajach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy sposób jest dobry żeby ciemnotę oskubać a "Pycha i Schamienie" jest w tym najlepsze. PiS oszukuje zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 500+ kasa ,kasa,kasa,kasa,kasa,..................................................................................................kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawych czasów dożyliśmy. Połączone komisje w sejmie debatują nad tym ile ma kosztować torba foliowa. Eh. Motyla noga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Foliówka produkowana jest 1sec., a rozkłada się 400lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Foliówka produkowana jest 1sec., a rozkłada się 400lat! Nieprawda! Reklamówkę z Biedronki znaleziono podobno w ruinach Troji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech papierowa torba z uchwytami koszt 15 centów, a w polskim Tesco 1 zł. Albo jesteśmy hogaci, albo ktoś nas w ch... robi? Teraz wożę w bagażniku caly stos reklamówek z biedronki. Po pierwsze są najtańsze, a po drugie nie do zdarcia. Można jeszcze kupić zestaw worków na śmieci. Pierwszy przyda się na wyniesienie zakupów ;) A resztę demonstarcyjbpnie wypiepszyć do kosza prsed sklepem. Niech ekolodzy wiedzą, że Polak woli wydać 6 zł, ale być na swoim ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze będą worki parciane na zboże też ostatni były po złotówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła d.upa na zdjęciu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego np. w Grecji mogą pakować w foliówki wszystko i wszędzie i to za darmo? Ktoś nas robi w bambuko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bredząc o papierowych torbach pamiętajcie, że przemysł papierniczy jest jednym z najbardziej uciążliwych dla środowiska. Wbrew pozorom, foliowe siatki są mniej szkodliwe i łatwe do utylizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt stanowi, że od 2018 roku jednorazowe torby foliowe w sklepach nie będą już oferowane za darmo, ale maksymalnie mogą kosztować złotówkę. (...) Z opłaty wyłączone będą bardzo lekkie torby na zakupy z tworzywa sztucznego tzw. zrywki, o grubości poniżej 15 mikrometrów" ... czyli wszystko zostaje po staremu. Torebki na pieczywo i warzywa (te cienkie) za darmo, a inne płatne. Nic się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...