Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile kosztuje organizacja wesela? Na co wydaje się najwięcej pieniędzy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2017 r. o 17:39 Powrót do artykułu
Wiele ludzi żyje na kocio łapę tylko dlatego że nie stac ich na wesele. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obalony zostaje nastepny mit o Polskiej biedzie! Tak hucznych wesel nie urzadza sie chyba na calym swiecie! Aby zarezerwowac lokal trzeba to robic z rocznym, lub duzszym wyprzedzeniem, a i tak mozna nie dostac tego czego sie chce. A przeciez w Lublinie i okolicach jest mnostwo miejsc odpowiednich na ta uroczystosc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślub braliśmy we wrześniu 2015 roku. I śmiało mogę powiedzieć, że nie żałujemy wydanej złotówki.Wesele na 90 osób wyniosło nas 35 tysięcy (robiliśmy 1 dzień). Restauracja zatroszczyła się o jedzenie i dekoracje - to był największy koszt. Nie żałowaliśmy pieniędzy na zespół, bo dobra oprawa muzyczna to podstawa udanej imprezy. Zaoszczędzić udało nam się na obrączkach (mamy z naszego złota, zapłaciliśmy za robociznę tylko), czy mojej sukni (szyłam u krawcowej). Wszyscy usługodawcy spisali się na medal. Nie mogę nic nikomu zarzucić. Było tak, jak sobie wymarzyliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę podpowiedzieć , że zamiast kamerzysty spokojnie wystarcza fajnie zrobiony album ze zdjęciami...wesela się nie zwracają więc ograniczyć sowoja listę gości do minimum żeby późnej nie być rozczarowany. Suknię szukać jak najtańszym kosztem bo naprawdę nie ma sensu wydawać 3 tyś na jedną noc. Buty dobierać w taki sposób żeby później były wykorzystane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszt niespełna 60 tys. (2 dni) i praktycznie się zwróciło nie licząc obrączek i innych kosztów, które ponieślibyśmy nawet przy samym ślubie, może ktoś powie że to szaleństwo ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... ja nie uważam że należy kogoś besztać że wydał 100 tys. na bal czy 2 tys. na obiad bo takie wydarzenie dla każdego powinno być bezcenne (co nie znaczy żeby zaczynać małżeństwo od kredytu). Mnie poniosło z sukienką (ponad 4 tys.), zaoszczędziliśmy na samochodzie, dekoracjach. Talerzyk niecałe 200 zł/I dzień. przybyło prawie 200 zł. Zmieniłabym tylko to że zrobiłabym 1 dzień, ale takie było moje stanowisko od początku bo nie lubię dobitek- ugięłam się pod naciskami rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasze wesele w 2015 r. w Trzech Różach ze wszystkimi dodatkami kamerzystą, fotografem, orkiestrą, suknią ślubną, garniturem, zaproszeniami, itp. wyniosło 48 tyś wesele 1-dniowe:) zebraliśmy 58 tyś i po weselu uważamy, że warto było gdyż jest to dzień nie zapomniany:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwiec 2013 wesele 1 dniowe w Sonatinie 30 tyś. Zespół sprowadzaliśmy z Janowa Podlaskiego bo taniej, zaproszenia sami drukowaliśmy bo wyszło nas po 75 gr / szt,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2014 ślub cywilny i obiad w lokalu dla ok 28os kosztował nas 5tys. W 2016 ślub kościelny koszt ok 28tys wesele 1dniowe na 90os, DJ, fotograf, kamerzysta, suknia odkupiona tanio, najdroższe chyba był kamerzysta ale warto było. Na ślub zrobiliśmy w dwa miesiące za granicą. Plus rok drobnych wyrzeczeń. Wiele ślubów znajomych ustalonych na 5lat do przodu, termin wybrany w lokalu itd rozsypalo się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej zlecić to jakiejś firmie, wychodzi taniej bo oni mają spore rabaty i w sumie nie musisz się niczym zajmować, a masz wesele na najwyższym poziomie, tutaj fajna firma ***weseleznatura.pl/ która organizuje wesela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko zależy od tego, czego oczekuje ktoś po takim weselu. Ja organizowałem wesele w Zajeździe Jurajskim w Jurze Krakowsko Częstochowskiej i byłem zadowolony z niemal wszystkiego. W sumie na 2018 oferują interesujące promocje na wesele, więc myślę, że warto jest się bliżej przyjrzeć takiej możliwości ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OFERTA KREDYTOWA 2018 Czy potrzebujesz pożyczki, jeśli tak, to ty możesz wysłać nam e-mail na następujące tematy Email: markbrandonloancompanyplc@gmail.com Nazwa: Wiek: Ilość: Kraj: Numer telefonu: Cel pożyczki: czy ubiegasz się o pożyczkę przed:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...