Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile zarabia Dorota Gardias-Skóra?

Utworzony przez krzesimir, 27 stycznia 2010 r. o 08:30 Powrót do artykułu
edward z kalinówki napisał:
Na rynku mamy wiele platform,kanałów,programów - każdy może wybrać coś dla siebie . Nikt nikogo nie zmusza do oglądania wymienionych wyżej osób . Można sobie oglądać np.TVP Kultura . Stacje prywatne są nastawione na zysk a ten zależy od liczby widzów ,bo nikt nie wykupi czasu antenowego na reklamę przed ambitnym programem, jeśli ogląda go garstka widzów . Takie mamy programy,jakie są oczekiwania widzów i żadne zaklęcia tego nie zmienią .
Zaklęcia z pewnością tego nie zmienią, ale trzeba uświadamiać ludziom że są takie kanały jak TVP Kultura oraz sposób w jaki "gwiazdki" są kreowane: wieczorem jakiś programik, rano jakaś telewizja śniadaniowa, taniec z czymkolwiek i już "produkt" gotowy. Intelektualna pustka ale powierzchowny blichtr - część osób zawsze to kupi i na to nie ma rady, ale niech będzie to produkt niszowy i związane z tym dochody "twrców". Należy otwarcie negować zjawiska które tutaj sporo osób napitnuje i ta "garstka" która ma troche większe ambicje- a myślę że nikt sie nie przyzna wprost że nie chce być jej cząstką - bedzie rosła a szmira znajdzie się w odwrocie. POWODZENIA NAM WSZYSTKIM !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba to jest możliwe tylko w Polsce... Dlaczego k**** nie potraficie się cieszyć z czyjegoś sukcesu? Najlepsze podejście to zrobić wszystko, żeby sąsiad stracił zamiast zastanowić się jak samemu zyskać (w jakikolwiek sposó - chore. Może jestem jakiś dziwny ale cieszę się kiedy słyszę w radiu, że ktoś wygrał jakąś kasę w konkursie - szczerze mnie to cieszy! Chyba dzięki temu żyje mi się lepiej i lżej - robię wszystko, żeby w tych 'dziedzinach' życia (zawiść, zazdrość, podkładanie świń itp.) stać obok. Za to sprawy z odpowiedzialnością za własne życie stawiam na pierwszym miejscu... Ludzie, którzy zarabiają dobre pieniądze nie różnią się niczym od takich, którzy mają pieniędzy mniej - w przeważającej większości wszyscy mają takie same szanse na początku (oczywiście są wyjątki ale nie o to tu chodzi). Wszyscy mają głowę, rozum, dwie ręce, dwie nogi itd... Warto spojrzeć na siebie i przestać żyć życiem innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę oceniać poziomu programów . Widocznie taki jest rynek , takie zapotrzebowanie więc telewizje starają się sprostać klientom . Zastanawiam się czy ktoś z krytyków o 9 rano ma ochotę na oglądanie koncertu z filharmonii ? Albo żeby prognozę pogody prowadził Bogusław Kaczyński ? Zawiść ,zazdrość ,chamstwo , kompleksy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ona jest śliczna...Mmmm (I dobrze,że tyle zarabia - sama do tego wszystkiego doszła ,należy jej się)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Chyba to jest możliwe tylko w Polsce... Dlaczego k**** nie potraficie się cieszyć z czyjegoś sukcesu? Najlepsze podejście to zrobić wszystko, żeby sąsiad stracił zamiast zastanowić się jak samemu zyskać (w jakikolwiek sposó - chore. Może jestem jakiś dziwny ale cieszę się kiedy słyszę w radiu, że ktoś wygrał jakąś kasę w konkursie - szczerze mnie to cieszy! Chyba dzięki temu żyje mi się lepiej i lżej - robię wszystko, żeby w tych 'dziedzinach' życia (zawiść, zazdrość, podkładanie świń itp.) stać obok. Za to sprawy z odpowiedzialnością za własne życie stawiam na pierwszym miejscu... Ludzie, którzy zarabiają dobre pieniądze nie różnią się niczym od takich, którzy mają pieniędzy mniej - w przeważającej większości wszyscy mają takie same szanse na początku (oczywiście są wyjątki ale nie o to tu chodzi). Wszyscy mają głowę, rozum, dwie ręce, dwie nogi itd... Warto spojrzeć na siebie i przestać żyć życiem innych...
Mnie osobiście zarobki pań i panow z tv nie interesują bo i tak tych stacji nie oglądam ale płacić niestety, muszę nawet za to czego nie użytkuję. Za te badziewne trwam czy tvp1 i 2 też i gdzie tu sprawiedliwość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile zarabia redaktor naczelny Dziennika Wschodniego ? Myślę że w porównaniu z większością lublinian to żyje jak pączek w maśle - pan redaktor rzecz jasna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zyga~ napisał:
Nie chcę oceniać poziomu programów . Widocznie taki jest rynek , takie zapotrzebowanie więc telewizje starają się sprostać klientom . Zastanawiam się czy ktoś z krytyków o 9 rano ma ochotę na oglądanie koncertu z filharmonii ? Albo żeby prognozę pogody prowadził Bogusław Kaczyński ? Zawiść ,zazdrość ,chamstwo , kompleksy...
jeśli oceniasz cała dyskusję jedynie w kontekście wspomnianych zarobków Doroty Skóry i tego jak ten fakt ma wpływać na niepochlebne opinie - nie dostrzegasz istoty sprawy. Tu nie chodzi o stan majątkowy tej konkretnej osoby, lecz o ogólne tendencje do eksponowania płycizny, lansowania tzw. autorytetów (na zasadzie Edyta Herbuś peroruje o lustracji...) etc. Jasne, że ja tego nie kupuje i nie oglądam, przestawiwszy już dawno czaszę anteny na brytyjskie pasmo Freesat (Sky)/Freeview (BBC), zerkając jedynie na TVP Historia i TVP Kultura. Gorzej, że w przeciwieństwie do częstotliwości odbioru sygnału tv, nie można tak łatwo zmienić otoczenia - współpracowników przeżywających TzG, naśladujących jarmarczne dowcipasy Wojewódzkiego i Figurskiego, czy też zupełnie obcych ludzi odwołujących się do poglądów autorytetów takich jak Piróg czy Doda. Ta popkultura niestety dotyka nas wszystkich, niezależnie od tego czy to kupujemy czy nie. Problem w tym, że z upływem czasu jej poziom obniżył się do gruzu intelektualnego. Polecam pozornie głupią komedię "Idiokracja" - tak w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charliefrown napisał:
jeśli oceniasz cała dyskusję jedynie w kontekście wspomnianych zarobków Doroty Skóry i tego jak ten fakt ma wpływać na niepochlebne opinie - nie dostrzegasz istoty sprawy. Tu nie chodzi o stan majątkowy tej konkretnej osoby, lecz o ogólne tendencje do eksponowania płycizny, lansowania tzw. autorytetów (na zasadzie Edyta Herbuś peroruje o lustracji...) etc. Jasne, że ja tego nie kupuje i nie oglądam, przestawiwszy już dawno czaszę anteny na brytyjskie pasmo Freesat (Sky)/Freeview (BBC), zerkając jedynie na TVP Historia i TVP Kultura. Gorzej, że w przeciwieństwie do częstotliwości odbioru sygnału tv, nie można tak łatwo zmienić otoczenia - współpracowników przeżywających TzG, naśladujących jarmarczne dowcipasy Wojewódzkiego i Figurskiego, czy też zupełnie obcych ludzi odwołujących się do poglądów autorytetów takich jak Piróg czy Doda. Ta popkultura niestety dotyka nas wszystkich, niezależnie od tego czy to kupujemy czy nie. Problem w tym, że z upływem czasu jej poziom obniżył się do gruzu intelektualnego. Polecam pozornie głupią komedię "Idiokracja" - tak w temacie
Problem w tym ,że ja tu nie widzę dyskusji a obrzucanie błotem niczemu nie winnej pani Doroty . Porównanie jej do Dody też nie jest na miejscu - to nie ta liga . Myślę ,że nasza TV nie odbiega znacząco od innych , wystarczy obejrzeć idiotyczne komedie amerykańskie przy których "M jak..." to dzieło sztuki . Taki jest świat , nie tylko Polska a stacje , aby funkcjonować muszą się do tego dostosować . Znam dosyć dobrze TV holenderską ,stąd wiem jak dużo programów rozrywkowych ,teleturniejów czy seriali opracowanych u nas, jest oparta na tamtejszej licencji . Pewnie to dotyczy również innych krajów , co świadczy o globalizacji również w tej dziedzinie . Jedno jest pewne - nie da się wszystkich zadowolić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sceptyk napisał:
A ile zarabia redaktor naczelny Dziennika Wschodniego ? Myślę że w porównaniu z większością lublinian to żyje jak pączek w maśle - pan redaktor rzecz jasna
Mnie osobiście obchodzi najbardziej to ila JA zarabiam... Niech WSZYSCY zarabiają jak najwięcej, a ja razem z tymi WSZYSTKIMI... Ogarnicie się bo ta zawiść i zazdrość wylewa się z Was już przez nos i uszy... Jak można być tak ograniczonym i budować swoje złudne szczęście poprzez nieszczęście innych? Chyba wiele osób tutaj wychodzi z założenia, że może żyć na tym beznadziejnym poziomie jakim żyje byle tylko innym nie wiodło się lepiej... Kur*a brak słów... Może dodam tylko, że żal mi takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu wynika ,że pani Dorota zarabia na etacie 7 tys.zł a reszta to nazwijmy to "pracą dorywczą" ,więc nie jest to 50tys. co miesiąc !!! Drodzy rodacy może chociaż to pozwoli wam dzisiaj zasnąć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charliefrown napisał:
jeśli oceniasz cała dyskusję jedynie w kontekście wspomnianych zarobków Doroty Skóry i tego jak ten fakt ma wpływać na niepochlebne opinie - nie dostrzegasz istoty sprawy. Tu nie chodzi o stan majątkowy tej konkretnej osoby, lecz o ogólne tendencje do eksponowania płycizny, lansowania tzw. autorytetów (na zasadzie Edyta Herbuś peroruje o lustracji...) etc. Jasne, że ja tego nie kupuje i nie oglądam, przestawiwszy już dawno czaszę anteny na brytyjskie pasmo Freesat (Sky)/Freeview (BBC), zerkając jedynie na TVP Historia i TVP Kultura. Gorzej, że w przeciwieństwie do częstotliwości odbioru sygnału tv, nie można tak łatwo zmienić otoczenia - współpracowników przeżywających TzG, naśladujących jarmarczne dowcipasy Wojewódzkiego i Figurskiego, czy też zupełnie obcych ludzi odwołujących się do poglądów autorytetów takich jak Piróg czy Doda. Ta popkultura niestety dotyka nas wszystkich, niezależnie od tego czy to kupujemy czy nie. Problem w tym, że z upływem czasu jej poziom obniżył się do gruzu intelektualnego. Polecam pozornie głupią komedię "Idiokracja" - tak w temacie
Czytając takie posty wraca NADZIEJA, jeszcze nie wszyscy dali się wciągnąć w powszechną papke i mizerię intelektualną. I nie chodzi tu o nawet sympatyczne osoby i pochodzące z naszego terenu. Niech im sie dzieje jak najlepiej, niech wykorzystują swoja szansę, ale pomyślmy ile może zarobić dobry fachowiec i wybitny intelektualista, naukowiec, lekarz itd. nie lansowany w mediach. Ile wysiłku trzeba włożyć , ile czasu musi minąć aby osiągnąć chociażby porównywalną pozycję w innych zawodach . Nie ma tu mowy o zawiści i frustracji, ale przywrócenia elementarnego porządku gdzie rzeczywiste osiągnięcia są premiowane sukcesem materialnym i statusem społecznym, a nie wyglądem ultra liberalnymi poglądami i itd. STOP Pirogom i tym podobnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wisi mi ta pani i jej zarobki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom aż napisał:
Czytając takie posty wraca NADZIEJA, jeszcze nie wszyscy dali się wciągnąć w powszechną papke i mizerię intelektualną. I nie chodzi tu o nawet sympatyczne osoby i pochodzące z naszego terenu. Niech im sie dzieje jak najlepiej, niech wykorzystują swoja szansę, ale pomyślmy ile może zarobić dobry fachowiec i wybitny intelektualista, naukowiec, lekarz itd. nie lansowany w mediach. Ile wysiłku trzeba włożyć , ile czasu musi minąć aby osiągnąć chociażby porównywalną pozycję w innych zawodach . Nie ma tu mowy o zawiści i frustracji, ale przywrócenia elementarnego porządku gdzie rzeczywiste osiągnięcia są premiowane sukcesem materialnym i statusem społecznym, a nie wyglądem ultra liberalnymi poglądami i itd. STOP Pirogom i tym podobnym
O lekarzy to nie musisz się martwić,dają sobie radę ... Media komercyjne kierują się zyskiem . Przed jakimś popularnym serialem leci ok.10 min. reklam . Spróbuję zgadnąć ile czasu wykupiliby reklamodawcy przed wywiadem z np.naukowcem ? 1min.? Ja rozumiem to tak : firma prywatna chce zapłacić panu X czy pani Y za pracę . To jest tylko i wyłącznie ich sprawa na jaką kwotę się umówią . Tu działa wolny rynek . Ile powinien zarabiać "dobry fachowiec" - tyle ile ktoś mu zapłaci . Co wcale nie znaczy ,że akceptuje niskie zarobki . Wszyscy powinniśmy więcej zarabiać ,aby żyło się lepiej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oder napisał:
O lekarzy to nie musisz się martwić,dają sobie radę ... Media komercyjne kierują się zyskiem . Przed jakimś popularnym serialem leci ok.10 min. reklam . Spróbuję zgadnąć ile czasu wykupiliby reklamodawcy przed wywiadem z np.naukowcem ? 1min.? Ja rozumiem to tak : firma prywatna chce zapłacić panu X czy pani Y za pracę . To jest tylko i wyłącznie ich sprawa na jaką kwotę się umówią . Tu działa wolny rynek . Ile powinien zarabiać "dobry fachowiec" - tyle ile ktoś mu zapłaci . Co wcale nie znaczy ,że akceptuje niskie zarobki . Wszyscy powinniśmy więcej zarabiać ,aby żyło się lepiej ...
Czy popularny program typu prognoza pogody jest "dziełem" autorskim prowadzacego, to samograj , ludzie i tak to obejrzą. Wolny rynek pojmuje podobnie jak mój przedmówca - wynagrodzeie jest kwestia umowy, ale prosze zauważyć że na końcu tego łańcuszka stoi przecietny zjadacz bułki z którego pieniędzy są opłacane zarówno przewartosciowane reklamy , jak również rozdmuchane ponad miarę apanaże różnych sezonowych gwiazdek. W gruncie rzeczy chodzi o realną i adekwatną wycenę włożonej pracy , talent itp itd. W błędzie natomiast jest ktoś kto podobnie jak "wspaniały" Greenspan bezkrytycznie wierzy w samoregulację mechanizmów rynkowych w tym mechanizmów dotyczących wynagrodzeń. W Polsce generalnie mniej by było tego typu dyskusji gdyby płaca minimalna za najprostszą pracę skallkulowana była na poziomie zapewniającym podstawoe utrzymanie a wykształcenie,doświadczenie i talent były odpowiednio wyceniane przez rynek . Na koniec dosyć smutna refleksja , patrząc na ta dyskuję trzeba stwierdzić że wszyscy dajemy się wciagać w dosyc marginalne tematy i mediom chyba o to chodzi, niech każdy zarabia ile chce , może i potrafi ale nie ekscytujmy się zarobkami Kwlaskiego z Pcimia Dolnego ,pani Gardias czy kogokolwiek, innego, co oni jadaja z kim przestaja itd TYM apelem do mediów proponuję podsumować dyskusję, ale z czego media będą miały wpływy ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...