Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile zarabia dozorca, ratownik medyczny i doradca w banku?

Utworzony przez upier, 29 października 2012 r. o 11:57
szukam pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel nietypowego sklepu - skupuje bezpośrednio od rolników towary rolne typu kalafior, sprzedaje z busa na osiedlach, w rezultacie zysk ok 2k/ miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre zarobki doradcy tylko jedna mała nieścisłość. zamiast doradca powinno być sprzedawca. z doradzaniem to oni nie mają nic wspólnego, tylko ze sprzedawaniem. dziś produkty bankowe a jutro ( wszystko zależy od prowizji ) może być sprzedawcą proszku do prania. najlepsi są doradcy/sprzedawcy w Open Finance, Getin, Idea Bank, Taxe Care czy Home Broker ( wszystko to wchodzi w skład Getin Holding ). Sprzedawcy zawsze z wymuszonym uśmiechem na twarzy, z gęsto nałożonym żelem na twarzy, w przyciasnym garniturze ślubnym, z długopisem i zeszytem w ręku! potrafią o wszystkim opowiadać długimi godzinami tylko nie na temat! a jak przy tym pięknie malują wykresy, proste, krzywe, punkty A i B. znają niesamowite historie swoich klientów, którzy dzięki ich pomocy zarobili krocie, opowiadają fajne historyjki, mają ekstra przykłady i w ogóle są NAJ! ale tak jak wspomniałem, potrafią o wszystkim mówić tylko nie na temat, a kiedy to klient zadaje im pytanie widać podenerwowanie, brak wiedzy oraz szybko kapiący żel na klapę marynarki! ja wiem, że odszedłem od tematu, że w ogóle to nie na temat ale dawno temu przekonałem się, że taki doradca z doradzaniem to ma g wspólnego, on szuka produktu gdzie skasuje najwyższa prowizje i gdzieś ma potrzeby klienta, stąd ich zarobki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta
llubellak@op.pl napisał:
dobre zarobki doradcy tylko jedna mała nieścisłość. zamiast doradca powinno być sprzedawca. z doradzaniem to oni nie mają nic wspólnego, tylko ze sprzedawaniem. dziś produkty bankowe a jutro ( wszystko zależy od prowizji ) może być sprzedawcą proszku do prania. najlepsi są doradcy/sprzedawcy w Open Finance, Getin, Idea Bank, Taxe Care czy Home Broker ( wszystko to wchodzi w skład Getin Holding ). Sprzedawcy zawsze z wymuszonym uśmiechem na twarzy, z gęsto nałożonym żelem na twarzy, w przyciasnym garniturze ślubnym, z długopisem i zeszytem w ręku! potrafią o wszystkim opowiadać długimi godzinami tylko nie na temat! a jak przy tym pięknie malują wykresy, proste, krzywe, punkty A i B. znają niesamowite historie swoich klientów, którzy dzięki ich pomocy zarobili krocie, opowiadają fajne historyjki, mają ekstra przykłady i w ogóle są NAJ! ale tak jak wspomniałem, potrafią o wszystkim mówić tylko nie na temat, a kiedy to klient zadaje im pytanie widać podenerwowanie, brak wiedzy oraz szybko kapiący żel na klapę marynarki! ja wiem, że odszedłem od tematu, że w ogóle to nie na temat ale dawno temu przekonałem się, że taki doradca z doradzaniem to ma g wspólnego, on szuka produktu gdzie skasuje najwyższa prowizje i gdzieś ma potrzeby klienta, stąd ich zarobki! [/quote] [quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1351510094' post='688100'] dobre zarobki doradcy tylko jedna mała nieścisłość. zamiast doradca powinno być sprzedawca. z doradzaniem to oni nie mają nic wspólnego, tylko ze sprzedawaniem. dziś produkty bankowe a jutro ( wszystko zależy od prowizji ) może być sprzedawcą proszku do prania. najlepsi są doradcy/sprzedawcy w Open Finance, Getin, Idea Bank, Taxe Care czy Home Broker ( wszystko to wchodzi w skład Getin Holding ). Sprzedawcy zawsze z wymuszonym uśmiechem na twarzy, z gęsto nałożonym żelem na twarzy, w przyciasnym garniturze ślubnym, z długopisem i zeszytem w ręku! potrafią o wszystkim opowiadać długimi godzinami tylko nie na temat! a jak przy tym pięknie malują wykresy, proste, krzywe, punkty A i B. znają niesamowite historie swoich klientów, którzy dzięki ich pomocy zarobili krocie, opowiadają fajne historyjki, mają ekstra przykłady i w ogóle są NAJ! ale tak jak wspomniałem, potrafią o wszystkim mówić tylko nie na temat, a kiedy to klient zadaje im pytanie widać podenerwowanie, brak wiedzy oraz szybko kapiący żel na klapę marynarki! ja wiem, że odszedłem od tematu, że w ogóle to nie na temat ale dawno temu przekonałem się, że taki doradca z doradzaniem to ma g wspólnego, on szuka produktu gdzie skasuje najwyższa prowizje i gdzieś ma potrzeby klienta, stąd ich zarobki!
heh prawda teraz są sami albo "specjaliści" lub "doradcy" ale jeśli wierzyć w te zarobki to warto nim zostać bo do tych tu przedstawionych "doradców" samemu sie przychodzi a oni nie musza latać i wyszukiwać prowizjii same przychodzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żel to chyba nakłada się na włosy na twarz, to krem albo puder ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1875 złotych - tyle średnio miesięcznie można zarobić w programie partnerskich darowizn Mega Pensja http://megapensja.pl/?user=-semen-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upier napisał:
szukam pracy
ITD-przyszły nowe wozy,mam na rękę 6850 plus pokażna BUŁA prawie codziennie,zależy od rejonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...