Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile zarabia ochroniarz, drukarz i mechanik?

Utworzony przez wyborca, 18 listopada 2012 r. o 16:58
czytelnik napisał:
Nie wiem czy wy już to zauważyliście ale tego typu kur****ie gazetki to wierne poplecznictwo bandy ryżego. Co raz to próbują mu robić propagandę na całego. Ale w nieskończoność zaklinać rzeczywistości i kłamliwie kierunkować czytelników się nie da. Naciągają każdy fakt, wyolbrzymiają, ze niby jest super - że praca jest; pojawia sie jedno czy dwa miejsca pracy i robią z tego oddzielny artykuł, tak jakbyśmy mięli 100bezrobotnych w regionie, regularnie czytamy sprawozdania z budowy fragmentów S-17 czy lotniska (co nam to lotnisko tak naprawdę da to nie wiem, skoro tu nie ma przemysłu i biznesu), uprawiają politykę sukcesu, a o drastycznym wzroście bezrobocia czy obniżeniu stopy życiowej mieszkańców, o znacznym wzroście ubóśtwa nie piszą! Ja się pytam: gdzie ta Irlandia druga? Prawda jest taka, że, owszem, ceny mamy jak na zachodzie ale zarobki kilka razy mniejsze. I co się dziwić, że ludzie pytają JAK ŻYĆ?!?! I coraz częściej będą pytać!, do czasu aż wykopią stąd tych sprzedawczyków z polskimi paszportami wraz ze z tymi, którzy im wiernie służą. Obudźcie się ludzie, niech to kur***wo nie robi wam wody z mózgów!
Kolego lotnisko się przyda no przestań przynajmniej limuzyny naszych ćwoków radnych troche odpoczną od tych kursów na Okęcie lub Modlin:) przecież nam tego lotniska nie zrobili tylko sobie!! Bo kogo będzie stać na loty jak ceny są dwa razy droższe niż te np. z lub do Rzeszowa wiem ze swojego przykładu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOLEK napisał:
Emeryt byłych służb SB,UB,WSI i innych 4700
NIC tylko komorowskiego i tuska po d.upie dozgonnie całować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOLEK napisał:
Starszy pałowy, były ZOMO-wiec,2890 netto
NIC tylko komorowskiego i tuska dozgonnie po d.upie całować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOLEK napisał:
Emeryt byłych służb SB,UB,WSI i innych 4700
Ja też coś koło tego,aż tyle to mi nie trzeba,ale skoro dają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Ja też coś koło tego,aż tyle to mi nie trzeba,ale skoro dają.
To brać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzona solidarność do czego doprowadziła nasz kraj, roztrwoniła go całkowicie a mieliśmy żyć w drugiej Japonii. Po cholerę zaczynali jak nie umieją dalej pilnować tego co się dzieje w naszym kraju, dlaczego nie wychodzą na ulice, dlaczego nie skaczą przez ploty,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
NO to mamy drugą Irlandię - większość ludzi zarabia 1200-1500zł /m-c. POpierajcie dalej ryżego a będzie jeszcze lepiej!
Może jak nie Ryżego to lepiej urwaną połówkę jajka jakim był Kaaczor ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny napisał:
ŻYDOKOMUNA i RYŻY wykończy cały polski naród.
taaaa, zdecydowanie lepiej będzie za poplątanego Jarka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanisław napisał:
taaaa, zdecydowanie lepiej będzie za poplątanego Jarka.....
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Niezbędny napisał:
Może jak nie Ryżego to lepiej urwaną połówkę jajka jakim był Kaaczor ?????
Jak ktoś jest ograniczony, to zamiast zdrowia, wybiera między dżumą, a cholerą. Gratuluje otwartości umysłu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwalcie sie od premiera trzeba tylko zlikwidowac zaklady pracy chronionej to oni zabieraja nam prace mlodzi i starsi niestety traca na tym nawet juz mcdonald poszukuje inwalidow do pracy a panstwo niezle dotacje daje za te pseudo inwalidztwo oczywiscie bron boze szacun dla prawdziwych pokrzywdzonych przez los ale 90 % chorych to jednak nie wygladaja na chorych ale ll grupe inwalidztwa maja a pracodawca rece zaciera bo malo ze wygra przetarg to jeszcze zarobi na zwrocie z PFRONU a to juz sumy w setkach milionow i dlatego pracy dla was nie ma a panstwo nabija kase ZPCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
derek napisał:
Odwalcie sie od premiera trzeba tylko zlikwidowac zaklady pracy chronionej to oni zabieraja nam prace mlodzi i starsi niestety traca na tym nawet juz mcdonald poszukuje inwalidow do pracy a panstwo niezle dotacje daje za te pseudo inwalidztwo oczywiscie bron boze szacun dla prawdziwych pokrzywdzonych przez los ale 90 % chorych to jednak nie wygladaja na chorych ale ll grupe inwalidztwa maja a pracodawca rece zaciera bo malo ze wygra przetarg to jeszcze zarobi na zwrocie z PFRONU a to juz sumy w setkach milionow i dlatego pracy dla was nie ma a panstwo nabija kase ZPCH
Ten twój RYŻY jest debeściak, jednych wygonił na wyspy do roboty na zmywak, nasze studentki- kobiety po burdelach na całym świecie aby tam szukały pieniędzy na chleb,a z drugiej strony dał polakom ok.3400 osób w skali kraju pracę przy obróbce i wysyłce zdjęć z fotoradarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekne sa te stawki, i jak tutaj przy takich zarobkACHbrac kredyt na mieszkanie ??? to przeciez nawet na rate za kredyt nie starczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarz śledczy napisał:
Ten twój RYŻY jest debeściak, jednych wygonił na wyspy do roboty na zmywak, nasze studentki- kobiety po burdelach na całym świecie aby tam szukały pieniędzy na chleb,a z drugiej strony dał polakom ok.3400 osób w skali kraju pracę przy obróbce i wysyłce zdjęć z fotoradarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwarantuje ci że ludzie za to żyją i zarabiają 1200 na rękę   Trzeba być ku*** zwierzęciem, żeby pracować za 1200zł na rękę, jak dają bezzwrotne pożyczki na 75tys... + 20tys na start firmy, ku*** zakładasz zwijasz dupą leżysz na kanapie i masz więcej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...