Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile zarabiają najwięksi światowi przywódcy?

Utworzony przez marabut, 4 maja 2010 o 18:42
5,5 MLD???????????????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pięć i pół miliarda ??? Nie mówię o sprawiedliwości ale o przyzwoitości ...zwykłej ludzkiej przyzwoitości...Mówili,że nie ma bogów,Olimpu- ....a oni są. Bin Laden ......a może on więcej rozumie niż ja ? Afryka....małe dzieci umierają bo ich nie stać na kroplę wody a ich plemieniec każdego roku otrzymuje na konto 5,5 miliarda ? Foremniak,misjonarze zbierają datki na studnie głębinowe w Afryce ....zbierają wśród babć emerytek.....tych moherowych ,od małolatów w formie równowartości biletu za występ jakiegoś wyjca,albo wyuzdanej dudy.Chrześcijańską rzeczą jest się dzielić. Problem w tym że dzielą się najczęściej ci którzy dzielić nie mają się już czym.
0
Mnie ciekawi jedynie na ile bylo te soplicowo bylo ubespieczone bo napewno bylo jak wlasciciel wzia dobre odszkodowanie to moze i sie cieszy ile jest takich ludzi co sie ciesza jak odszkodowanie wezma bo wiecej dostana niz jest to warte.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: