Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Implanty poprawiają uśmiech na lata

Utworzony przez seba123, 25 sierpnia 2010 o 20:58 Powrót do artykułu
Z tego co mi wiadomo, to na zabieg jest wykonywany ze znieczuleniem miejscowym . Dla odważniejszych stosuje sie narkoze ale to lekarz musi wyrazić zgodę. A tak poza tym to implanty wyglądają jak normalne zęby. Tak czy inaczej musisz się skontaktować ze stomatologiem i chirurgiem. Musi obejrzeć Twoje ząbki by podjąć decyzję, czy możesz mieć implanty. W google znajdziesz wiele klinik. Jeśli nie masz dużo na wydanie a chciałbyś mimo wszystko lepszy implant to np tutaj www.candeo.pl otrzymasz możliwość spłaty w ratach. Pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się, implanty od razu ułatwiły mi życie, od razu czuję się lepiej ze sobą i nie wstydzę się uśmiechać :) Jak ktoś szuka dobrej sprawdzonej kliniki, to warto udać się do Unident Union we Wrocławiu, nie mam im nic do zarzucenia :)
0
O, widze, że ktoś już korzystał z usług Unident Union. Potwierdzam, Wojciech Kołosowski to świetny kompetentny fachowiec i jak po implanty, to tylko do niego. :)
0
Faktycznie, implanty to jedyne sensowne rozwiazanie, tak jak w moim przypadku - trenuje sztuki walki. Grunt to tradic na dobrego specjaliste, ja przy okazji polecem Unident Union z Wroclawia, maja tam naprawde dobrego specjaliste.
0
Ja robiłam implanty u nich www.bezbolesnie.pl i jestem bardzo zadowolona, w końcu nie wstydzę się uśmiechać.
0
dokładnie tak, to usmiech na lata. dlatego musi byc sprawdzona klinika tak jak moja- studio stomatologii estetycznej se+ z krakowa. Świetna robota ******studiose.med.pl/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: