Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Incydent na trasie Maratonu Lubelskiego. Samochód otarł się o biegacza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 maja 2017 r. o 14:14 Powrót do artykułu
Chamskie zachowanie biegacza ! Siła mięśni a brak taktu i rozumu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuriozalnie wyglądało na Al. Warszawskiej jak niektórzy zawodnicy blokowali zbieranie zabezpieczeń przez ekipy sprzątające. Do takiego maratonu powinni być dopuszczeni tylko zawodnicy spełniający określone minima. Jak ktoś chce pospacerować to są ścieżki wokół Zalewu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze zrobił - krowa niech myśli o jażdzie a nie o porannym bolcu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biegali na oddzielonym pasie jezdni, to niech babsko pomyśli po co oddzielili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogą spacerować po lesie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak niezrozumiałe napisane, że nie wiadomo kto kogo i gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra ten maraton wszystko w koło zablokowane,na osiedle do domu nie można zjechać bo pas dla biegnących,do tego uroczystosci komunijne w kościołach A obok maraton i megafony. To wszystko kiepsko wyglądało więc nie dziwię się że do takiej sytuacji doszło i ze tylko do takiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na jakiej to podstawie prawnej miasto Lublin udostępnia publiczną własność PRYWATNYM oraganizacjom??? dlaczego ma dochodzić do sytuacji jak ta wyżej opisana, dlaczego mieszkańcy mają tracić czas i pieniądze szukając objazdów?? - kto to będzie im rekompensował - prezydent?? organizatorzy??/............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro pielgrzymki i procesje mogą blokować ulice,to dlaczego nie ludzie chcący propagować zdrowy styl życia? Pożytek w każdym razie większy. A marudzących na "spacerowiczów" na trasie,zapraszam do wspólnej przebieżki na dystansie powiedzmy 10 km. w tempie tak około 45-50 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Momentami samochody wjeżdżały na pas dla biegaczy lub go przecinały. Najniebezpieczniej było podczas deszczu ze względu na znikomą widoczność (a w okularach to jej brak). Organizacja imprezy na 4 z plusem, gdyż nie ma co się oszukiwać ten maraton należy raczej do imprez średniej wielkości porównując go z np. Warszawą. Mimo wszystko dobrze jest kiedy miasto dba o zdrowie mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stałam 40 minut, chcąc przejechać przez Krasnicką na wprost z Głębokiej w Naleczowską, policja puszczała tylko samochody jadące Krasnicką, wszyscy dostawali juz szału, ale co tam kierowcy, dzisiaj biegacze rządzą. ... Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było nagminne. Ja dwukrotnie byłem blisko, a raz musiałem zatrzymać się przed autobusem i to na oczach policjanta. To skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różnica pomiędzy maratonem i pielgrzymką jest taka, że pielgrzymka idzie w zwartej kupie a biegacze są rozstrzeleni i zablokowane całe miasto, bo są w kilku miejscach naraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tygodni trąbili o Maratonie i dostępne były mapki, można było się ustosunkować do utrudnień w ruchu i ominąć trasę biegu. Jakoś mi się udało a wam nie można pozazdrościć wyrozumiałości. Moim zdaniem ruch powinien być całkiem zablokowany a nie tak jak było widać , biegacze momentami musieli omijać samochody! Ludzie u progu wytrzymałości z ogromnym zaparciem pokonywali ogromną ilość kilometrów na nogach! A ciebie dupa rozbolała bo za długo na skrzyżowaniu siedziałaś/ łeś. Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobita dostanie mandat i to z dwóch artykułów, wjechała pomimo zakazu to raz, a dwa zostawiła tablicę rejestracyjną wiec dostanie też za jazdę bez tablicy, osobiście na miejscu tego maratończyka zrobiłbym zdjęcie żeby później wykazać uszczerbek na zdrowiu..proste? proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIEGACZ, KTÓRY USZKODZIŁ SAMOCHÓD POWINIEN ZOSTAĆ NATYCHMIAST ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ ZA NISZCZENIE CUDZEGO MIENIA - TO NIE SPORTOWIEC - TO OSOBA CHORA PSYCHICZNIE - KOBIETA POPEŁNIŁA WYKROCZENIE DROGOWE - TEN IDIOTA BIEGACZ POPEŁNIŁ PRZESTĘPSTWO - LUBELSKA POLICJA JEST ZA GŁUPIA BY TO ZROZUMIEĆ - KOBIETĘ ZAKRZYCZĄ I ONA PRZYZNA SIĘ DO WSZYSTKIEGO - CZYŻBY POLICJA POPIERAŁA SAMOSĄDY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie wszyscy, bo ja biegam, a jak biegam to jestem najważniejszy. Nie ma w Prawie o ruchu drogowym znaku: pas dla biegacza. Wydzielenie pasów miało charakter wyłącznie orientacyjny i umowny. Nie rozumiem dlaczego nie mogą wyznaczyć trasy po chodnikach, tylko po jezdni ? Już nie mówiąc o wątpliwej przyjemności wdychania spalin samochodów stojących w korku na sąsiednim pasie. Nie można zrobić takiego maratonu w okolicach Zemborzyc? Proszę o odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kuriozalnie wyglądało na Al. Warszawskiej jak niektórzy zawodnicy blokowali zbieranie zabezpieczeń przez ekipy sprzątające. Do takiego maratonu powinni być dopuszczeni tylko zawodnicy spełniający określone minima. Jak ktoś chce     pospacerować to są ścieżki wokół Zalewu.
 Generalnie organizacja pozostawiała bardzo wiele do życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiota wymyslil zeby zablokowac prawie cale miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten maraton to kpina. zakorkowane miasto zeby ktos mogl sobie pobiegac. ja place podatki na drogi i chce miec do nich dostep.jeszcze takie sily policji zostaly do tego wykozystane i to tez za moje pieniadze. skandal skandal skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...