Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Indonezja: Ma 2 lat i pali 40 papierosów dziennie (wideo)

Utworzony przez Rydzyk Taxi, 4 czerwca 2010 r. o 18:32
powiedzcie mu ze jak bezie palil to nie urosnie i bedzie taki kurdupel jak kaczor Jak dziecku ktos pokaze zdjecie kaczora to w mig przestanie palic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ma dwa lat" brawo kolejny popis dziennikarski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rydzyk Taxi napisał:
powiedzcie mu ze jak bezie palil to nie urosnie i bedzie taki kurdupel jak kaczor Jak dziecku ktos pokaze zdjecie kaczora to w mig przestanie palic
Moze byc niski jak kaczor , byle nie był taki głupi jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze to jest to jak ktoś ma mały rozum. bo niski wzrost nie przeszkadza osiągnąć sukcesu, ale z małym rozumem daleko się nie zajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jknjk a zeby bog ukaral tych rodzicow za to co robia bo ja to bym ich pozabijal pojeby je***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rydzyk Taxi napisał:
powiedzcie mu ze jak bezie palil to nie urosnie i bedzie taki kurdupel jak kaczor Jak dziecku ktos pokaze zdjecie kaczora to w mig przestanie palic
Nie pożyje na tyle długo aby urosnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MACIE SZCZESCIE ZE U WAS NIEMA TAKIEGO PRAWA JAK YU, ALE JA OJCA TO BYM POWIESIŁA ZA JAJA NA HAKU I ZABRAŁA WAM TO DZIECKO.TO SIE W GŁOWIE NIE MIESCI JAK WY MU ZYCIE NISZCZYCIE..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No takiego mi gówniarz narobił smaka że sam ide strzelić dyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***y h** mały ja bym mu dał papierosa gówniarzowi cholernemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia moim skromnym zdaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...