Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Infolinia dla "prześladowanych" przez CBA. Palikot chce likwidacji Biura

Utworzony przez ToMasz, 9 stycznia 2013 r. o 18:13
Była żona lidera Ruchu Poparcia Putina twierdzi, że to lewus, który wyprowadził wspólnie zarobione pieniądze do rajów podatkowych. Nie dziwią więc intencje. Wielu złodziei chętnie podpisałoby się też pod wnioskiem o likwidację Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego te BARANIE JAJA jeszcze nie wymyślą !!!!!!! A co z tymi co ich demony UB,SB do dzisiaj prześladują,do dzisiaj pracują w sądach i prokuraturach ? i wreszcie co z tymi co u niego znależli CIEPŁE schronienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy bedzie dekomunizacja? bez ustawy dekomunizacyjnej komuna trwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam pokrzywdzenie mnie przez CBA.Otóż w sprawie afery hazardowej,kiedy to pan premier Tusk,zamiast zadziałać jak na szefa rządu i na mężczyznę przystało,ukrył aferę pod dywanem,czyli rozmydlił.No i ja jako obywatel,poczułem się okradziony przez aferzystów,którzy osiągali nielegalne dochody i nie płacili podatków,kosztem podatnika,czyli też i mnie.Uważam,że CBA zadziałało zbyt poprawnie,powinno nie patrząc na konsekwencje pozamykać i przesłuchać aferzystów,wtedy sprawy premierowi nie udałoby się ukryć,i winni ponieśliby karę,i budżet państwa(czyli moje składki) nie doznałby uszczerbku.A z związku z taką inicjatywą Palikota,proponuję by CBA przyjrzała się finansom zarówno firmy wódczanej Palikota,jak też podziałem majątku po rozwodzie Palikota,kiedy to wytransferował część majątku do dalekich rajów podatkowych.A podobno Tusk w Polsce stworzył raj;-pytanie dla kogo?Można by zdelegalizować ten pokraczny Ruch Frykcyjny,bo normalnych ludzi przyprawia on na wymioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manfred napisał:
Zgłaszam pokrzywdzenie mnie przez CBA.Otóż w sprawie afery hazardowej,kiedy to pan premier Tusk,zamiast zadziałać jak na szefa rządu i na mężczyznę przystało,ukrył aferę pod dywanem,czyli rozmydlił.No i ja jako obywatel,poczułem się okradziony przez aferzystów,którzy osiągali nielegalne dochody i nie płacili podatków,kosztem podatnika,czyli też i mnie.Uważam,że CBA zadziałało zbyt poprawnie,powinno nie patrząc na konsekwencje pozamykać i przesłuchać aferzystów,wtedy sprawy premierowi nie udałoby się ukryć,i winni ponieśliby karę,i budżet państwa(czyli moje składki) nie doznałby uszczerbku.A z związku z taką inicjatywą Palikota,proponuję by CBA przyjrzała się finansom zarówno firmy wódczanej Palikota,jak też podziałem majątku po rozwodzie Palikota,kiedy to wytransferował część majątku do dalekich rajów podatkowych.A podobno Tusk w Polsce stworzył raj;-pytanie dla kogo?Można by zdelegalizować ten pokraczny Ruch Frykcyjny,bo normalnych ludzi przyprawia on na wymioty.
Ma jeszcze setki innych przekrętów na swoim sumieniu,jeżeli takowe POsiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...