Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Inicjatywa jest kobietą". Tak się zdobywa pieniądze na własny biznes

Utworzony przez jj, 16 marca 2010 r. o 09:39
Tylko Gratulować, tylko dlaczego tak naprawdę do projektu nie dostały się naprawdę potrzebujące kobiety. Nabór zamknięto po 15 minutach i wiadomo, że dostały się tam osoby które miały się dostać i kasa była rozdysponowana od razu między "swoje kobitki" skąd wiem? rozmawiałem z jedną z uczestniczek na początku tego projektu..... wszystko było już od początku ustawione..... Prawnie wszystko ok..... ale moralnie? Siedzę w funduszach unijnych i widzę, jak jeszcze inwestycyjne dotacje dla firm dają coś firmom i widać to po rozwoju. Prog. Operacyjny Kapitał Ludzki to pralnia kasy dla firm szkolących i właścicieli hoteli - o szkolonych sie tutaj zapomina...... Zobaczcie jak lubelskie firmy działajace w POKL ewaluują - zmieniają nazwy, siedziby i tłuką bzdetne projekty...... Lechy czy inne Konsultory to te same nazwiska robiace kase wewnatrz siebie...... ale ogolnie jest ok sa dwie obce firmy, konkurencja zachowana a na koncu łańcuszka stoją te same osoby i rodziny i rosną majątki bo kasa nie idzie w wykluczonych spolecznie a majątki szefów szkol na hotele w Kazimierzach itd itp wyliczać mozna by było do wieczora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak, kolejna spiskowa teoria dziejów. Jeżeli masz jakieś wątpliwości co do uczciwości organizatorów to zawiadom prokuraturę, a nie oczerniaj ludzi na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawda, zostałam tam potraktowana bardzo dobrze, chociaż przy pierwszym naborze nie dostałam się. Kasę chciałby dostać każdy, ale tylko niewiele osób ma rzeczowy pomysł jak ją wykorzystać. Wyłudzaczki, niezaradne życiowo i myślące o głupotach nie dostaną. Bo co powiedzieć o dziewczynie która chce dostac pieniądze bo potrzebuje "terenówkę", albo inna pani która chciała inseminować krowy. Doradzono mi jak napisac dobry biznesplan, przemyślałą co chce robić i tym razem sie udało. Pluć to każdy potrafi, zwłaszcza anonimowo. Pozdrawiam serdecznie życzliwe panie z Fundacji Teresa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten projekt to jakaś pomyłka. Nie wiem kto oceniał formularze rekrutacyjne. Albo wiem! Ludzie z ulicy. Każdy, kto zajmuje się profesjonalnie zarzadzaniem, ekonomią, finansami, marketingiem itd. Czy oni potrafią rzetelnie ocenić projekty, nie znając rynku danego miasta.Oczywiscie, że nie. Pic na wodę. Gdyby potrafili, co druga działalność gospodarcza nie byłaby zamykana po roku. Każdy, kto mam dostęp do tego rodzaju władzy przepuszcza swoich znajomych, oczywiście z korzyścia dla siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla przedsiębiorców planujących przedsięwzięcia gospodarcze w większym rozmiarze lub wiążące się z wysokim ryzykiem, wybór spółki kapitałowej jaką jest spółka z o.o. zazwyczaj jest dużo bardziej korzystny od spółki osobowej. Dzięki konstrukcji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, prowadząc firmę, można nie mieć większych obaw, że odpowie się za długi firmy osobistym majątkiem. Za: www.sp-z-oo.pl Od początku 2012 r. istnieje także dodatkowy, alternatywny sposób – rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez internet – podczas którego umowa spółki z o.o. nie musi być spisana w formie aktu notarialnego, lecz warunkiem jej uznania przez sąd rejestrowy jest opatrzenie jej podpisem elektronicznym każdego ze wspólników powstającej sp. z o.o. Więcej na www.sp-z-oo.pl/zakladanie-sp-z-oo/rejestracja-spolki-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-przez-internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...