Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rolnicy nie maja takiego sprzetu, zeby tak dokladnie mirzyc areal, GPS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik placi podatek z przeliczeniowych czyli duzo wiecei doplaty bierze z wartosci gpsu czyli mnieisze a pytam co z fizycznymi ha ktore mam w akcie notarialnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierzcie się za robotę... a nie do telewizji !!!!! Przydupasy dyrektora!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik placi podatek z przeliczeniowych czyli duzo wiecei doplaty bierze z wartosci gpsu czyli mnieisze a pytam co z fizycznymi ha ktore mam w akcie notarialnym
  Jeżeli wszyscy rolnicy są tacy bystrzy jak autor tego postu to te kontrole nie mogą być pozytywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycję do szefostwa ARiMR, wyslijcie wszystkich otepiałych z nudów pracownikow swojej instytucji w teren z tymi cudownymi urzadzeniami, niech mierza  wszystkie działki po kolei i podajcie rolnikom faktyczny stan urzytkowania, wowczas nie bedzie błedow i pseudo-oszustw. Nie każdy rolnik jest tak inteligentny i bogaty w czas by pozwolic sobie na mierzenie uprawianych dzialek co do 1,om2. Co do GPS-ow one tez sa zawodne, nie zawsze pokazuja idealnie pkt. wspolrzednych. Geodeci posługujacy sie takim sprzetem cos na ten temat wiedza.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież dopłaty nie są obowiązkowe. Kto nie chce niech nie składa wniosku. A co ma agencja wspólnego z podatkiem? Nic. Także nie rozumiem w czym problem. Nie podoba się to nie składać wniosków i sprawa będzie prosta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale propaganda!!!! Taki laptop  waży tyle co dobra cegła.Niech ktoś spróbuje łazić z tym po polach kilka godzin w pozycji takiej jak na filmie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiamy z bukaresztu OR   u nas tez jest tak slicznie ale raporty zwozimy do biura a nie przez internet  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś robi sobie chyba jaja !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od położenia i pomiarów powierzchni działki jest geodeta.Kilka lat temu miałam rozgraniczenie sądowe działek ,teraz po kontroli z arimr odebrano mi dopłaty bo granica działek przebiega 2 m w działce sąsiada ,z drugiej strony jest podobnie  .według kontrolerów gałęzie drzew owocowych są już na   działce sąsiada.Czy sprzęt którym się posługują gps i ortomapa są takie dokładne mam wątpliwości jak odwołać się od tak krzywdzącej decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...