Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rolnicy nie maja takiego sprzetu, zeby tak dokladnie mirzyc areal, GPS
Zaloguj się, aby oddać głos
0
rolnik placi podatek z przeliczeniowych czyli duzo wiecei doplaty bierze z wartosci gpsu czyli mnieisze a pytam co z fizycznymi ha ktore mam w akcie notarialnym
0
Bierzcie się za robotę... a nie do telewizji !!!!! Przydupasy dyrektora!!!!!
0
rolnik placi podatek z przeliczeniowych czyli duzo wiecei doplaty bierze z wartosci gpsu czyli mnieisze a pytam co z fizycznymi ha ktore mam w akcie notarialnym
  Jeżeli wszyscy rolnicy są tacy bystrzy jak autor tego postu to te kontrole nie mogą być pozytywne.
0
Mam propozycję do szefostwa ARiMR, wyslijcie wszystkich otepiałych z nudów pracownikow swojej instytucji w teren z tymi cudownymi urzadzeniami, niech mierza  wszystkie działki po kolei i podajcie rolnikom faktyczny stan urzytkowania, wowczas nie bedzie błedow i pseudo-oszustw. Nie każdy rolnik jest tak inteligentny i bogaty w czas by pozwolic sobie na mierzenie uprawianych dzialek co do 1,om2. Co do GPS-ow one tez sa zawodne, nie zawsze pokazuja idealnie pkt. wspolrzednych. Geodeci posługujacy sie takim sprzetem cos na ten temat wiedza.  
0
Ale przecież dopłaty nie są obowiązkowe. Kto nie chce niech nie składa wniosku. A co ma agencja wspólnego z podatkiem? Nic. Także nie rozumiem w czym problem. Nie podoba się to nie składać wniosków i sprawa będzie prosta.
0
Ale propaganda!!!! Taki laptop  waży tyle co dobra cegła.Niech ktoś spróbuje łazić z tym po polach kilka godzin w pozycji takiej jak na filmie.  
0
Pozdrawiamy z bukaresztu OR   u nas tez jest tak slicznie ale raporty zwozimy do biura a nie przez internet  
0
Ktoś robi sobie chyba jaja !!
0
Od położenia i pomiarów powierzchni działki jest geodeta.Kilka lat temu miałam rozgraniczenie sądowe działek ,teraz po kontroli z arimr odebrano mi dopłaty bo granica działek przebiega 2 m w działce sąsiada ,z drugiej strony jest podobnie  .według kontrolerów gałęzie drzew owocowych są już na   działce sąsiada.Czy sprzęt którym się posługują gps i ortomapa są takie dokładne mam wątpliwości jak odwołać się od tak krzywdzącej decyzji.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: