Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Internauci śmieją się z akcentu Joanny Krupy w Top Model

Utworzony przez obywatel z facebooka, 30 października 2010 r. o 20:00 Powrót do artykułu
haha to ja zalozylem grupe dżoana krupa syndżrom nie wierze, ze na najbiedniejszym regionie polski, czyli an lubelszczyznie wychwycili to, ze sie smieje z krupy, ale po miesiacu czasu dopiero na lublin trafaia wszystko to, co jzu staje sie powoli niemodne, ale dzieki waszemu artykulowi bedzie popularna moja grupa, ktora zalozylem wlasnymi rekami. i zostalem zauwazony!!! brawo zadupie lubin-WARSZAWA POZDRAWIA UBÓSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel z facebooka napisał:
haha to ja zalozylem grupe dżoana krupa syndżrom nie wierze, ze na najbiedniejszym regionie polski, czyli an lubelszczyznie wychwycili to, ze sie smieje z krupy, ale po miesiacu czasu dopiero na lublin trafaia wszystko to, co jzu staje sie powoli niemodne, ale dzieki waszemu artykulowi bedzie popularna moja grupa, ktora zalozylem wlasnymi rekami. i zostalem zauwazony!!! brawo zadupie lubin-WARSZAWA POZDRAWIA UBÓSTWO
hahah jestes smieszny i zje***y Spier***aj z tego forum szybciej niz przyszedles
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdl studia, zostń tap madl .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie uczą ich podstaw czyli robienia lodów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"TOP MODEL", A NIE "MAM TALENT"- BARANY Z DZIENNIKA, ZA CO WAM PŁACĄ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierac tego kołtuna z tv ,a co to jest ta Krupa o matko wszędzie jej pełno ,drugi pustak po Rutowicz gdzieś się to przypadkiem dostało do modelingu ,teraz ja wypierdzielili i wróciła do Polski udaje wielka modelke,pustak bez szkoły ,ludzie siedza w ameryce po kilkanascie -ba kilkadziesiat lat i umieja się wysłowic a ten pustak ni po polsku ni angielsku,przejedli ją tam ,znudziła się i tyle jak by była taka dobra i miała dobre kontrakty to by tu napewno nie wróciła (dlaczego nie wróciła kilka lat temu)tylko d*** by tam grzała -matko az się rzygac chce czy nie mam bardziej wartosciowych ludzi w tym kraju niz takie zasrane gwiazdy,blachara i lachociąg jednym słowem mówiąc,a program beznadziejny jej,blachara ,i dwa pedały nie wiem tylko czym skusili Piotrowska do udziału w tej beznadziejnej żenadzie-miałam o niej lepsze zdanie ale po tym programie nie chce mi sie jej słuchac,ale skoro laski taki idiotki i tak sie ponizaja to trudno inni kase na nich bija poprostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel z facebooka napisał:
haha to ja zalozylem grupe dżoana krupa syndżrom nie wierze, ze na najbiedniejszym regionie polski, czyli an lubelszczyznie wychwycili to, ze sie smieje z krupy, ale po miesiacu czasu dopiero na lublin trafaia wszystko to, co jzu staje sie powoli niemodne, ale dzieki waszemu artykulowi bedzie popularna moja grupa, ktora zalozylem wlasnymi rekami. i zostalem zauwazony!!! brawo zadupie lubin-WARSZAWA POZDRAWIA UBÓSTWO
Ty zasrany WARSZAWIAK a co ty robisz na tym Lubelskim forum ,widac jakies dziadostwo jestes skoro szukasz tu wrazeń zamiast bawic sie w sobotni wieczór w skołtunionej przez zbieranine z całego kraju i kupe Rumunów oraz brudasów azsranej stolicy hahahahah,my przynajmniej mamy swój klimat i swojskich ludzi a ty napewno WARSZWIAK jestes czy jakis wiesniak przyjezdny co kawalerke na 11 piętrze koło zsypu wynajmujesz i Warszawiaka udajesz jaka w tobie zmieszana krew płynie??? Prawdziwych Warszawiaków to mozna policzyc na jednej rece jak to się mówi,nie zadladaj nie do swojego gara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel z facebooka napisał:
haha to ja zalozylem grupe dżoana krupa syndżrom nie wierze, ze na najbiedniejszym regionie polski, czyli an lubelszczyznie wychwycili to, ze sie smieje z krupy, ale po miesiacu czasu dopiero na lublin trafaia wszystko to, co jzu staje sie powoli niemodne, ale dzieki waszemu artykulowi bedzie popularna moja grupa, ktora zalozylem wlasnymi rekami. i zostalem zauwazony!!! brawo zadupie lubin-WARSZAWA POZDRAWIA UBÓSTWO
Co za dureń skończony z ciebie szkoda energii na takiego kretyna.Won z naszej strony!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tu miłoooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel z facebooka napisał:
haha to ja zalozylem grupe dżoana krupa syndżrom nie wierze, ze na najbiedniejszym regionie polski, czyli an lubelszczyznie wychwycili to, ze sie smieje z krupy, ale po miesiacu czasu dopiero na lublin trafaia wszystko to, co jzu staje sie powoli niemodne, ale dzieki waszemu artykulowi bedzie popularna moja grupa, ktora zalozylem wlasnymi rekami. i zostalem zauwazony!!! brawo zadupie lubin-WARSZAWA POZDRAWIA UBÓSTWO
Tym wpisem właśnie pokazałeś klasę mieszkańców stolicy, ludzie zapatrzeni w siebie potrafiący tylko upokarzać innych! Co? macie lepsze sklepy, samochody?? TO JEST NIC!!!!!!!!! Bo nie macie wzajemnego szacunku jak LUBLINIANIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel z facebooka napisał:
haha to ja zalozylem grupe dżoana krupa syndżrom nie wierze, ze na najbiedniejszym regionie polski, czyli an lubelszczyznie wychwycili to, ze sie smieje z krupy, ale po miesiacu czasu dopiero na lublin trafaia wszystko to, co jzu staje sie powoli niemodne, ale dzieki waszemu artykulowi bedzie popularna moja grupa, ktora zalozylem wlasnymi rekami. i zostalem zauwazony!!! brawo zadupie lubin-WARSZAWA POZDRAWIA UBÓSTWO
ahaa, czyli Wam po prostu szybciej dziala internet oraz wczesniej trafiaja do niego przerozne nowinki ze swiata ? kurcze, nic tylko pozazdroscic takiego dynamizmu, Warszawa nowym Chuckiem Norissem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joasia Krupa śliczna ale pusta pupa! jej akcent tyle samo wart co jej intelekt! Chcieliśmy mieć drugą Amerykę no i mamy- jełopy zjeżdżają do Polski robić karierę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SMUTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Superhiperniepokonany Warszawiaku - Swoja droga nalezaloby zaznaczyc, iz po prostu my tutaj zyjemy swoim wlasnym tepem i nie potrzebujemy do urozmaicenia zyciorysu ciekawostek zwiaznych z gwiazdami polskiej estrady. Po drugie ciekawi mnie czy kiedykolwiek byles w Lublinie, ze wypowiadasz sie w ten sposob na dany temat. Jezeli natomiast byles to zastanow sie po co tak wlasciwie oraz czego tutaj szukales.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel z facebooka napisał:
haha to ja zalozylem grupe dżoana krupa syndżrom nie wierze, ze na najbiedniejszym regionie polski, czyli an lubelszczyznie wychwycili to, ze sie smieje z krupy, ale po miesiacu czasu dopiero na lublin trafaia wszystko to, co jzu staje sie powoli niemodne, ale dzieki waszemu artykulowi bedzie popularna moja grupa, ktora zalozylem wlasnymi rekami. i zostalem zauwazony!!! brawo zadupie lubin-WARSZAWA POZDRAWIA UBÓSTWO
Przecież ten zas***c nie jest z Warszawy, tylko z jakiejś maleńkiej dziury koło Lublina! I ma z tego powodu takie kompleksy, że humor może sobie tylko poprawić dokopując Lublinowi. Smutne... Żal mi ciebie, biedaku... PS. Może przesłać jego post do osoby, która naprawdę założyła tę grupę na FB? Niech się z nim policzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" NASIONA KŁAMSTWA" Jeffrey M. Smith
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są Polacy mieszkający w Ameryce od urodzenia którzy płynnie mówią po polsku a nigdy nie byli w kraju przodków. Ale pani Kruppa jest pewnie niezłym pustakiem. Ma zamiast mózgu orzeszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale PIRÓG jest fantastyczny?????.... bo żyd a ci z góry skazani są na sukces nawet jak kiep i kompletne beztalencie. Przylepiają go wszędzie tak jak plaster do dupy nawet jak czyrak już dawno się wygoił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię,się,ze Pani Karolina zgodziła się wziąść udział w programie typu talk show, czyli programie dla deb***i. Uczestnicy tego gówna wraz z tzw.jury oraz infantylną publiką to to ogladającą to pokaz zidiocenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIERDL SZYSKO, ZOSTAN TAP MADL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...