Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Internauci śmieją się z akcentu Joanny Krupy w Top Model

Utworzony przez obywatel z facebooka, 30 października 2010 r. o 20:00 Powrót do artykułu
Ja bym nie powiedział, że Joanna Krupa jest pusta. Oglądałem z nią kilka wywiadów w USA i w Polsce, i nie wypowiada się dość mądrze. Poza tym podoba mi się, że reklamuje Polskę i powtarza w Stanach, że jest Polką. A to, że może nie włada doskonale językiem polskim to dla mnie sprawa trzeciorzędna. Pojedźcie do USA albo UK i zobaczcie, czy obcokrajowcy tam mieszkający mówią poprawnie po angielsku - w większości nie, i nikogo to nie dziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLA napisał:
Ty zasrany WARSZAWIAK a co ty robisz na tym Lubelskim forum ,widac jakies dziadostwo jestes skoro szukasz tu wrazeń zamiast bawic sie w sobotni wieczór w skołtunionej przez zbieranine z całego kraju i kupe Rumunów oraz brudasów azsranej stolicy hahahahah,my przynajmniej mamy swój klimat i swojskich ludzi a ty napewno WARSZWIAK jestes czy jakis wiesniak przyjezdny co kawalerke na 11 piętrze koło zsypu wynajmujesz i Warszawiaka udajesz jaka w tobie zmieszana krew płynie??? Prawdziwych Warszawiaków to mozna policzyc na jednej rece jak to się mówi,nie zadladaj nie do swojego gara.
Żal mi ciebie, ale pocieszam się, że nie wszyscy ludzie z małych miejscowości czy wsi są tacy tempi i zakompleksieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piróg nie dość że jest żydkiem to i jeszcze pałorobem więc może odpalmy chociaz jeden piec na Majdanku i pozbadźmy sie tego ścierwa- kto jest za ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze telewizje świata to TVN i białoruska. Potrafią nie tylko dowolnie skomentować każdy fakt, ale potrafia tworzyć nowe fakty , które w rzeczywistości sią nie wydarzyły. Dać im Nobla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targowisko próżności z naszym eksportowym pustakiem na czele, czyli Krupą. Pozostali też nielepsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JoaSia Krupa... maa Niesamowity akcent i nie wiem o co im chodzi.. poprostu chyba maja jakies kompleksy na swoj temat dla tego tak pisza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...