Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ira Watwat o wyrzuceniu z finału Miss Polonia: Czuję się kozłem ofiarnym

Utworzony przez Obserwator, 30 stycznia 2013 r. o 14:05
ja uwazam ze dobrze zrobiła... wyrzucli ja tylko dlatego ze kolega wyszedl pozniej, a co sie stało takiego ze wyszedl... gozej te panienki ktore pija alkohol i onemaja byc idolami i z nich brac przykład?? a co do sztucznosci tez bym sie wkurzyla, bo chodzi o naturalnosc a nie sztuczne cycki- dlatego jej sie nie dziwe , pozatym skoropracuje jest stuardessa to niech wypnie tyłek na to studio miss polonia bo i tak wszytsko jest ukartowane:) a panowie ktorzy tam sa i wypija i sie mizdza do kandydatek to coooooooo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Iro jak pani ochłonie to przekona się szybko jaka jest zapłata za popularność. Niech się Pani cieszy, że zakończyła się ta podła przygoda w "ustawionej z góry" zabawą. Jest Pani piękną i inteligentną kobietą więc musi Pani zrozumieć, że jeszcze większego upokorzenia doznają koleżanki, które zostały i będą uczestniczyły w tej obłudnej rywalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamila kwietniewska napisał:
wstyd czytac takie plugastwa, ten uliczny jezyk. widac, ze to tchurzliwy anonimowy rynsztok zamieszcza tu swoje komentarze. cale szczescie, ze zdrowo myslacy ludzie zachowuja dystans do tego blota. szkoda tylko dziewczyny...
Proponuję zaglądnąć do słownika jak się pisze "tchórz",albo w przegładarce włączyć sprawdzanie pisowni (jest taka opcja).No i po takiej edukacji można innym zwracać uwagę. A co do tej wygonionej,niedoszłej misski - może mieć tylko pretensje do samej siebie.Zabawiała się z chłopakiem (bratem? jak podaje).A może z jurorem.Sama sobie wyrobiła opinię. P.S przeczytałem wszystkie wypowiedzi i nie widzę nic niestosownego w komentarzach.Proponuję zatem wziąć do ręki modlitewnik a nie buszować po necie. P.S czy ta Ira to nie jest przypadkiem ta,do której Lech Kaczyński powiedział "Irasiad"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rożenek przeleciał misski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ser napisał:
ja uwazam ze dobrze zrobiła... wyrzucli ja tylko dlatego ze kolega wyszedl pozniej, a co sie stało takiego ze wyszedl... gozej te panienki ktore pija alkohol i onemaja byc idolami i z nich brac przykład?? a co do sztucznosci tez bym sie wkurzyla, bo chodzi o naturalnosc a nie sztuczne cycki- dlatego jej sie nie dziwe , pozatym skoropracuje jest stuardessa to niech wypnie tyłek na to studio miss polonia bo i tak wszytsko jest ukartowane:) a panowie ktorzy tam sa i wypija i sie mizdza do kandydatek to coooooooo?
Wróc do szkoły, naucz sie stylistyki a potem zapraszamy do konstruktywnej dyskusji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona wcale nie jest ladna jak na taki konkurs pewno jej ktos zalatwil wystep w tym badziewiu a prace tez dostala tak bezpardonowo watpie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletna bzdura. Ale że wygrywa modelka projektanta, który siedział w jury to jest fair, nieprawdaż? Pewnie "prawdopodobnie przyszła rodzina z Zakopca" bardzo się cieszy... Sorki, ale takie jest moje odczucie. Nie komentuję urody Miss, bo jest piękna. Ale były piękniejsze dziewczyny w tym konkursie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Regulaminy ,regulaminami ale chyba czasem można przymknąć oko http://komdax.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma wspolnego CORKA ARABA?? NIE ROZUMIEM ..NA KONKURSIE POWINNY NAS REPREZENTOWAC POLSKIE DZIEWCZYNY A NIE ARABKI ..JEJ OJCIEC JEST...ARABEM....JAKA POLKA?? TO ZE URODZILA SIE W POLSCE NIC NIE ZNACZY.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupila korone mis lublina to myslala z ekupi i mis polonia. bylam z nia na finale mis lublina, ona byla ustawiona, pozatym kazdy wie ze przespala sie z jurorem, z ktorym ptoem prze zkilka tygodni niby byla w zwiazku ale go oczywiscie rzucila w szybkim czasie. a moze i w wawie kolega wyszedl 3h pozniej ale w wincentowie no nocowal z nia czesto w tym łozu małżenskim ktore miala jako jedyna do spania, bo reszta dziewczyn mialapojedyncze łózeczka i gniezdzila sie w malych pokojach po 5 dziewczyn....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam profil FB miss polonia:https://www.facebook.com/OfficialMissPolonia niezła telenowela :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...