Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ira Watwat. To Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2012

Utworzony przez iii, 27 maja 2012 r. o 00:56
hehe, co racja to racja:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka tygodni temu juz pojawily sie komentarze ze wygra Ira, pomimo ze nie brala udzialu w castingach, ze sa ładniejsze kandydatki ale i tak nie maja szans... wtedy te wypowiedzi mnie zdziwily, zapamietalem to nazwisko, sprawdzilem kto to taki i czekalem na final... hmmm słowa sie potwierdzily... powiem, że jestem tym faktem zdziwiony, ale cos musi byc na rzeczy Dziewczyna o nazwisku Mazur, czyli vice miss niestety tez uroda nie grzeszy, moze nie jest brzydka ale jak na takie wyroznienie to kilka innych kandydatek zaluzylo bardziej, poaztym ma strasznie sztuczny i nienaturalny usmiech, jakby wymuszony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jpeg napisał:
Słuchajcie... mało tego... kandydatka z numerem 19 nie dość, że dostała tytuł Miss Urody Życia, to jeszcze otrzymała dziką kartę a MA TATUAŻ!!!! Który na finale nie był nawet dobrze zakryty!!! ZX tego co pamiętam, kandydatki na Miss nie mogą mieść wogóle tatuaży i powinna być dyskwalifikowana z miejsca!!!
Jesli nie wywabi tatuażu zgodnie z oświadczeniem, które napisała przed przystąpieniem do konkursu, to zostanie zdyskwalifikowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego uswacie komentarz ktory ukazuje prawdę? boicie sie ze sie wyda z Ira spała z jurorem ? czy że jest corka bardzo dobrej znajomej Pani Anny Choloty? pomijam reszte wymienionych argumentow, nie będę na nowo pisać komentarza, kazdy wie ze sprzedala się za kawałek metalu, taki ustawiany tytul nie daje satysfakcji, pozdrawiam wszystkie ladne dziewczyny ktore staly z tylu
Lecz się na nogi bo na głowę już za późno! )))) Ira spała z jurorem? Jurorów było 35 w tym kobiety - nie sądza aby było możliwe zeby spała z wszystkimi albo ze Paniw w Jury to lesbijki ))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
PRZESPIJ SIE Z JUROREM - WYGRAJ W FINALE
Lecz się na nogi bo na głowę już za późno! Jurorów było 35! Nie sądź ludzi wg siebie! Jesli ty jesteś tak zdolna żeby przeleciec wszytkich bez względu na to czy to kobieta czy facet to "gratuluję" ale nie jest to możliwe w tym przypadku. Wybór Jurorów poparła publiczność i telewizja. Prezecież Ira została także Miss Publiczności i miss TVP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje zdanie napisał:
najdziwniejsze jest to że nic nie zajęły kandydatki z numrem 6 i 7 ! chyba nie chcieli jak mowicie ustawionej miss polonia robić konkurencji w dalszych etapach, gwarantuje że Ira nie przejdzie nigdzie dalej, już pomijając że nie nadaje się jej uroda ma 168 cm wzrostu albo i mniej
Człowieku lecz się! Gust Jurorów poparła publiczność przecież Ira otrzymała tez tytuł Miss Publiczności. 6 i 7 widać nie spodobały się publizności. Sa gusta i guściki, widocznie Twoj guscik nie pokrywa się z gustem publiczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty idioto nie spała z 35 osobami nie rób z ludzi głupszych od siebie spała z jednym z moto krosów był na zjezdzie w wincentowie i to z nim tłukła sie po nocach nie był to kuba tylko ten drugi no wszystkie uczestniczki widziały co tam sie działo paranoja apozatym gdybyscie byli w porzadku tylko winni sie tłumacza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i niby ten z moto krosów ma takie wpływy, że przekupił całe JURY, publiczność i Bóg wie kogo jeszcze... ha ha ha... Gratuluję wyobraźni:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apropo 7 przeciez ma gębe jak nalesnik grzie to na mis sztuczna lala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręka rekę myje co wy wiecie ciemna masa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręka rekę myje co wy wiecie ciemna masa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej wszystko tłumaczyć teorią spiskową... skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia - to się nie wypowiadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie piszecie takie bzdury ile ludzi tyle gustów byłem na finale mnie olśniła kandydatka z nr 8 była przepiekna lśniła na scenie dellikatna skromna wdzięczna wyróżniała sie w sród innych nawet jej nie wyróżniono widocznie jury ma odmienyy gust ode mnie było mi szkoda ale to dziewcze daleko zajdzie życze jej tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylo wszytsko ustawione. wystarczy ze spala z jednym i jest rodzina p. Anny Choloty ktora jest glowna jurorka i ma ogromny wplyw na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tegorocznaa uczestniczkaa . Spedzilam z tymi dziewczynami troche czasu .. widac bylo ze Ira byla faworyzowanaa i to smierdzialo mi od razu ... Znajomaa Anny Cholotyy i nie tylko wiec nie mówcie mi ze tytuł zdobylaa za swoja skromnosc itp bo ktos kto tak pisze musii ja lepiej znać .. na scenie ira wcalee dobrze sie nie prezentowalaa a jej wypowiedzi nie dalo sie zrozumiec . Jesli oceniamy to co dzalo sie na scenie to napewnoo nie ona powinna wygrac .. ale wiadomoo ze nikt tego tematu nie poruszy bo sie boi . Wkoncu Modart i całe gronoo tych zaklamanców powinnismy calowac po nogach za taa pieknaa Galee . Naszą kolezankee nawet na bankiet nie wpuscili bo wprost powiedzialaa ze ira zdobyla tytul dupaa . Aby to sie nie rozniosło lepiej byloo zamknac jej buzke i wyprosic z filharmoni . Pisać mozna jeszcze duzo o tym ale po co jak wiem ze ten komentarz pewnie zostanie wywalony ... zresztaa wysilac sie nie bedee bo dlugo mozna by bylo o tym co dzialo sie w wincentowie pisac .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ira dobrym zachowaniem i przykladem w Wincentowie nie swiecila tak jak panna Cyrankiewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczestniczka konkursu napisał:
po pierwsze Pani Ira W. ma 168 , nie ma kobiecej figury a na probach podczas zgrupowania wogole nie starala sie , W choreografiach popelniala mase bledow i olewala to. Ale nie wazne bo o gustach sie nie dyskutuje , komus mogla sie podobac. Zaskoczeniem tez jest to ze podczas przyznania nagrody "miss publicznosci" wiekszosc widowni byla zaskoczona z werdyktu. Ale na pewno nie ma mozliwosci sprawdzenia bo wyniki sa scisle przetrzymywane przez modart. Badz nawet zmienione . Własnie przez takie USTAWIANE KONKURSY dziewczyny ktore uczciwie biora udzial zniechecaja sie i nie biora udzialu w innych. A Wy dziwicie sie dlaczego te kandydatki sa takie brzydkie ? - bo te ladne wiedza juz ze nie ma po co brac udzialu w takiego typu kunkursach.
Zapraszam serdecznie - do biura - można sprawdzic zrówno kupony z głosowania publiczności jak i formularze głosowania jurorów. Wszystko jest do wglądu w firmie, łącznie z protokolem z obrad podpisanym przez wszytkich jurorów. Przypominam, że za pomówienia można odpowiadać przed Sądem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bella napisał:
Jestem tegorocznaa uczestniczkaa . Spedzilam z tymi dziewczynami troche czasu .. widac bylo ze Ira byla faworyzowanaa i to smierdzialo mi od razu ... Znajomaa Anny Cholotyy i nie tylko wiec nie mówcie mi ze tytuł zdobylaa za swoja skromnosc itp bo ktos kto tak pisze musii ja lepiej znać .. na scenie ira wcalee dobrze sie nie prezentowalaa a jej wypowiedzi nie dalo sie zrozumiec . Jesli oceniamy to co dzalo sie na scenie to napewnoo nie ona powinna wygrac .. ale wiadomoo ze nikt tego tematu nie poruszy bo sie boi . Wkoncu Modart i całe gronoo tych zaklamanców powinnismy calowac po nogach za taa pieknaa Galee . Naszą kolezankee nawet na bankiet nie wpuscili bo wprost powiedzialaa ze ira zdobyla tytul dupaa . Aby to sie nie rozniosło lepiej byloo zamknac jej buzke i wyprosic z filharmoni . Pisać mozna jeszcze duzo o tym ale po co jak wiem ze ten komentarz pewnie zostanie wywalony ... zresztaa wysilac sie nie bedee bo dlugo mozna by bylo o tym co dzialo sie w wincentowie pisac .
Droga uczestniczko. Nie masz odwagi cywilnej sie nawet przedsatwić. Wobec tego policja ustali twoje personalia i zostaniesz oskarżona za pomówienia. Zawiśc ludzka nie zna granic. Zastanów się nad sobą. Lepiej szybko przeproś wszytkich za oszczerstwa, bo nie tylko nikt nie usunie Twjego wpisu ale będzie dowodem w sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe 'jakies' fotki są, ale każdy się boi , na prawde szkoda ze prasa się tym nie zainteresuje, dlaczego w tym konkursie są odrzucane na prawde śliczne dziewczyny? ktorym na prawde zalezy? Ta Ira nawet ust nie ma ladnych a twarz też duża rolę odgrywa!! Szkoda..Rok temu wygrała na prawde śliczna dziewczyna, ale w tym roku, to co się działo to był totalny cyrk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modart napisał:
Droga uczestniczko. Nie masz odwagi cywilnej sie nawet przedsatwić. Wobec tego policja ustali twoje personalia i zostaniesz oskarżona za pomówienia. Zawiśc ludzka nie zna granic. Zastanów się nad sobą. Lepiej szybko przeproś wszytkich za oszczerstwa, bo nie tylko nikt nie usunie Twjego wpisu ale będzie dowodem w sprawie.
sądzę, że jeżeli faktycznie ma się zająć tym policja to dużo dziewczyn wesprze dziewczyne która to napisała ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...