Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jajka: Zanim kupisz, sprawdź oznaczenia

Utworzony przez UMC UMC 600, 31 marca 2010 r. o 12:14
HM NA MOICH nie ma zadnego oznaczenia.... jedno jest ok ale drugie ioletowe troche.... moze mi spodnie farbują.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to taka sama paszą ?Przecież jak chodzi po podwórku to zje i trawę, i dżownicę, i owada. Napije sie brudnej wody. I jeszcze grabiami, widłami dostanie lub chłop z kopa zdejmie.Wszystko cacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha Ha Ha!!!! Skąd autor tego artykułu wziął dane. Byłem na kilku fermach klatkowych i nigdzie nie widziałem kur z obciętymi dziobami i pazurami. Chciałbym zobaczyć pracownika, który robi tym kurom "manicure" Ciekawe jak długo by to trwało - w takich kurnikach zwykle jest kilkadziesiąt tysięcy kur, więc życzę mu powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha Ha Ha!!!! Skąd autor tego artykułu wziął dane. Byłem na kilku fermach klatkowych i nigdzie nie widziałem kur z obciętymi dziobami i pazurami. Chciałbym zobaczyć pracownika, który robi tym kurom "manicure" Ciekawe jak długo by to trwało - w takich kurnikach zwykle jest kilkadziesiąt tysięcy kur więc życzę mu powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma rację z . Jestem hodowcą i nie wszystkie jaja musza być znakowane. Ze stad do 50 kur niesnych nie musza być znakowane na skorupce o ile sprzedawane są na terenie powiatu, w którym zostały wyprodukowane lub na terenie przyległych do niego powiatów. Takie prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te oznakowania to pus na budę... Osobiście sprawdzałam WSZYSTKIE rodzaje jajek w Macro, Leclercu i Carrefurze - NIE MA INNYCH NIŻ Z 3. Podobno, gdzieś na targu ktoś widział z 2. A te ekologiczne i wspaniałe zazwyczaj nie są oznakowane wcale, bo kupuje się je od znajomego znajomej itd. Chętnie kupiłabym jajko z bardziej ekologicznego i humanitarnego gospodarstwa, ale takie w sklepach, w których bywam nie występują, może w tych drogich z ekologiczną żywnością...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto widział i gdzie oznaczenie 2 albo 1 ?? szuakłem wszędzie nie ma są tylko 3. lipa nawet jakbym chciał pomóc to i tak nie mogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w Realu widziałem 2 albo jedynki. Ale to jakiś czas temu, nie wiem czy nadal są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam 0 i się nie chwale są pyszne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jem tylko jajeczka przepiórcze i niech się kurze schowają. Kupuję u takiego młodego rolnika spod Lublina. Dzwonisz i jeszcze przywiezie do domu to jest obsługa klienta. Zawsze świeże i nigdy się nie zawiodłem w przeciwieństwie do tych z hipermarketu zupełnie inaczej smakują. Dla chętnych z czystym sercem polecam podam numer mam nadzieję że się nie obrazi 504-277-458 ferma przepiórek P. Maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na sprzedaż jajka z numerem 1 jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę pisać krumat@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze kupuję jajka na wsi: agrometr.pl/ekologiczne-jaja/ u sprawdzonego rolnika. Dlatego też wiem co jem i wiem, że te jajka są zdrowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...