Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jajko symbolem Wielkanocy

Utworzony przez Adamek, 31 marca 2013 r. o 11:57 Powrót do artykułu
Mi kolerzanka jaja wylizała asz biała ciecz z penisa prysła jej w oko malo nieoślepła a tera ja jej cipke lirze ale jebie śledziem a ile muh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alez ty mundry jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbuku nawet jajkiem nie masz się z kim podzielić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nieźre hlamu typu jajki szynki majonesy z teskuf i bido-ronek ja śę u hłopa kópuje bo mje stac a wy żreta trociny .WESOŁYH SWIONT KSIENŻA JAK TAM DZISIAJ TACA STARCZY RZEBY MALEGO HŁOPCA PSZEKUPIĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fajne komenty piszą cepy. To jest efekt szybkiego przesiadania się z wozu drabiniastego do bmw. (z pominięciem traktora). Zawsze mówię nie ćpać i nie chlać przed napisaniem czegokolwiek. Jest to tzw. inteligencja w pierwszym pokoleniu.(a tatuś i dziadziuś bili cepami-pamiętacie?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fajne komenty piszą cepy. To jest efekt szybkiego przesiadania się z wozu drabiniastego do bmw. (z pominięciem traktora). Zawsze mówię nie ćpać i nie chlać przed napisaniem czegokolwiek. Jest to tzw. inteligencja w pierwszym pokoleniu.(a tatuś i dziadziuś bili cepami-pamiętacie?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...