Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak bezpiecznie kupić prezenty przez internet

Utworzony przez ~czepiacz~, 12 grudnia 2009 o 22:06
Robisz sobie jaja czy jesteś idiotą ? Chłopie zacznij pracować i coś napisz.Nie rób sobie kpin z czytelników.Publikuj to w gimnazjum do którego chodzisz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dokładnie. E-sklepy raczej są wiarygodne, chociaż oszutow nie brakuje ale to zazwyczaj na allgro mozna na takich trafić. Prawdą jest, ze e-sklepy cieszą się coraz większą popularnością, bo oferują taki sam towar za niższą cenę niż w tradycyjnym sklepie stąd bierze się krytyka właścicieli tradycyjnych sklepów którzy tracą w konfrontacji z e-handlem. Grunt to kupować mądrze, jeżeli większe kwoty to tylko za pobraniem, jeżeli na allegro, to czytać komentarze.
0
Kupowałem powiedzmy lutownicę w i przez internet sprzedawcy napisałem że to mnie interesuje ale chciałbym otworzyć przesyłkę przy kurierze i sprawdzić i dopiero po tym zapłacić należną sumę i ku mojemu zdziwieniu sprzedawca powiedział -DOBRZE-i tak się stało nie żebym się bał ale dlatego by na własne oczy stwierdzić czy to taki towar który zamówiłem a że wszystko było ok zapłaciłem ,i jestem zadowolony więc sugestia moja jest taka że zawsze trzeba i można się dogadać a jak ktoś zaczyna kręcić na etapie negocjacji to lepiej odpuścić i poszukać innego sprzedawcy i mamy swoją pewność .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: