Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak być eko to w grupie

Utworzony przez Kinga87, 19 grudnia 2013 r. o 10:44 Powrót do artykułu
Zdecydowanie się zgadzam. Świadomość społeczeństwa jest rzeczywiście coraz większa, przez co i produceni muszą zapewniać produkt eko na najwyższym poziomie. Jest to jednak zdecydowanie dobry kierunek rozwoju     ----- Sklep ekologiczny EkoDlaDomu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam przydomową ekologiczną oczyszczalnię ścieków Ekohouse i na dodatek już po roku zwróciły mi się koszty instalacji. Zamieniłam śmierdzące szambo jest cichą i wygodną w obsłudze aparaturę. Aż mi się wierzyć nie chce, że przez tyle lat co miesiąc płaciłam po kilkaset złotych za wywóz nieczystości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwiekszyla sie - tak. ale narzucanie segregacji smieci tak nagle nie jest fair - ludzie nie rozumieja dlaczego trzeba to robic i sie buntuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...