Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak kiedyś radziliśmy sobie z upałami (zdjęcia)

Utworzony przez Dziadek, 3 lipca 2012 r. o 15:40
Ależ zgrabne były te dziewczyny. A i browar miał smak prawdziwego piwa. lody bez chemii. Dzisiaj na plażach to połowa lasek wygląda jak Angielki obrzare fastwudami w rozmiarach xxxl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie nr 13 - POTWIERDZAM "trafny komentarz"; - to mogą być na pierwszym planie DWIE kobiety Pewności wszak nie mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie pt., cyt. "Sprzedawca lodów na otwarciu wystawy "Praca i kultura wsi" w Liskowie", 1937" - jest OK Jako - od kilkudziesięciu lat - mieszkaniec miasta; i jak większość "mieszczuchów" - pochodzący - ze wsi; mam sentyment do wiejskich krajobrazów Pozdrawiam krajanów ze swoich okolic wiejskich i ze wszystkich - pięknych - krajobrazów lubelskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plaża PONIATÓWKA - rok 1927 - cóż to był za rok ? Cóż za piękne - wówczas - były te panie ! Fotka nr 11 – tancerka Ziuta Buczyńska podczas pobytu wypoczynkowego w Jastrzębiej Górze. Rok 1937 Rok 2012 - gdzież ta piękna Ziuta Buczyńska ? Cóż to jest .... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek napisał:
Ależ zgrabne były te dziewczyny. A i browar miał smak prawdziwego piwa. lody bez chemii. Dzisiaj na plażach to połowa lasek wygląda jak Angielki obrzare fastwudami w rozmiarach xxxl.
Re. "Dziadek"; być może to zbieżność; może Waść jesteś "DUŻY Dziadek", ale ja jako mały "dziadek" w internecie chyba jestem DŁUŻSZYM "dziadek"- iem internetowym Jeżeli się nie mylę, to proszę o dodanie jakiejś spacji do "D_ziadka", aby "dziadek" nie był "Dziadkiem" i odwrotnie. Niby - fonetycznie - tak samo, ale to jednak nie to samo Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz nich ktos popatrzy i pomysli. jak bylo. Jest rok 1961 i lody Bambino sa sprzedawane po 3 zl i 10 gr. Ile wtedy zarabial robotnik na godzine ? Ja pracujac jako kierowca w PKS towarowym w 1970 roku mialem 3 zlote za jedna godzine pracy !! Jaka skala zarobkow w stosunku do ceny towaru. czy tak jest dzisiaj ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak...... śliczne dziewczyny, przystojni faceci..... żadnej osoby z widoczną nadwagą.... wręcz przeciwnie..... jak oni to robili? jestem pod wrażeniem, ot co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inny piękny świat, nie taki plastikowy i komputerowy, ale jaki urok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byly kierowca PKS napisał:
A teraz nich ktos popatrzy i pomysli. jak bylo. Jest rok 1961 i lody Bambino sa sprzedawane po 3 zl i 10 gr. Ile wtedy zarabial robotnik na godzine ? Ja pracujac jako kierowca w PKS towarowym w 1970 roku mialem 3 zlote za jedna godzine pracy !! Jaka skala zarobkow w stosunku do ceny towaru. czy tak jest dzisiaj ?
nie siej propagandy ! bo wychodzi, że tych lodów dzieci za PRL-u wogóle nie jadały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. W PRLu było dużo bezwartościowych pieniędzy,nie było ich na co wydawać.Ludzie kiedyś byli inni,mniej wredni,plastikowi,mniej otyli.Umieli się bawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowco lody wtedy były po 1,2zł a kierowca miał na godz 10 zł + druie tyle za sprzedane na lewo paliwo, sam kupowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...