Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak legalnie usunąć drzewo lub krzew z własnej działki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2017 r. o 12:59 Powrót do artykułu
to mogę wycinać na swojej działce 40 letnie drzewo (lipę) bo chce dom postawić czy kuźwa dalej nie, bo już nie rozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytaj prezesa LSM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że możesz. Nikomu nic do tego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobra, ma kawałek lasu w którym rośnie sporo sosenek i dębów, teraz moje pytanie brzmi... ze swojego lasu jako osoba fizyczna mogę sobię wyciąć bez zezwolenia drzewko ?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to mogę wycinać na swojej działce 40 letnie drzewo (lipę)  bo chce dom postawić czy kuźwa dalej nie, bo już nie rozumiem
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to mogę wycinać na swojej działce 40 letnie drzewo (lipę)  bo chce dom postawić czy kuźwa dalej nie, bo już nie rozumiem
Co pytasz ludzi, którzy bez obrazy, ale mają taką samą wiedzę. Idź do gminy i zapytaj, czy to takie trudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyta napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to mogę wycinać na swojej działce 40 letnie drzewo (lipę)  bo chce dom postawić czy kuźwa dalej nie, bo już nie rozumiem
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to mogę wycinać na swojej działce 40 letnie drzewo (lipę)  bo chce dom postawić czy kuźwa dalej nie, bo już nie rozumiem
Co pytasz ludzi, którzy bez obrazy, ale mają taką samą wiedzę. Idź do gminy i zapytaj, czy to takie trudne.
nie będę tracić dnia urlopu po to ,że rządzące ......  wpieprzają się do mojej działki. Moja działka, moje drzewa i won rzadzącym ....... z łapami od mojej działki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to zagmatwane, że dalej nie wiem czy mogę usunąć klona rosnącego na granicy działki i gdzie sąsiad od lat mnie prosi o usunięcie bo śmieci dużą ilością liści i spadają na ulicę, zwłaszcza jesienią i na mokrej nawierzchni są niebezpieczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zagmatwane. Jak przeszkadza, to tnij. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co ta cała teoria. Czekasz aż się ściemni, bierzesz piłę i tniesz.... tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak napisał że nawet wybitny uczony nie wie o co chodzi. Myślę że ten redaktorzy na nie ma pojęcia co piszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy nie wkradł się jakiś błąd ???...jeżeli drzewo ma w obwodzie 120cm i za każdy centymetr 500zł to za takie drzewo trzeba wnieść opłatę 60.000zł???? '
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...