Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak Lublin kusił Londyn (zdjęcia)

Utworzony przez jak, 16 września 2012 r. o 20:55
Nie chcę narzekać, ale biednie to wygląda na zdjęciach :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to nie narzekaj... co, sushi by się chciało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biednie? Nie wydaję mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
loooool o co chodzi z ta szopka pojechali do Londynu zeby pokazac ze w lublinie jest fajnie? tylko komu? bo na zdjeciach geriatria i pustki a ta krypa to jakis smiech na sali - co tam zwiedzac na niej to jest malenstwo nooo ale tak wyglada promocja organizowana przez Jasia Pluszaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie chodzi mi o jedzenie, choć też powątpiewam żeby jogusie zachęciły do inwestowania na Lubelszczyźnie... Popatrzcie kto tam przylazł, kto się zainteresował. Jedną z atrakcji zwiedzanie jachtu? Chyba żaglówki. A jeśli tak wygląda londyńska biznessfera to chyba lepiej, żeby została na wyspach. Ok, narzekam, ale chodzi mi o to, że gdy przeczytałem o pomyśle to stwierdziłem że naprawdę super, a jak teraz czytam o wykonaniu to trochę żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak napisał:
Oj nie chodzi mi o jedzenie, choć też powątpiewam żeby jogusie zachęciły do inwestowania na Lubelszczyźnie... Popatrzcie kto tam przylazł, kto się zainteresował. Jedną z atrakcji zwiedzanie jachtu? Chyba żaglówki. A jeśli tak wygląda londyńska biznessfera to chyba lepiej, żeby została na wyspach. Ok, narzekam, ale chodzi mi o to, że gdy przeczytałem o pomyśle to stwierdziłem że naprawdę super, a jak teraz czytam o wykonaniu to trochę żenada.
Jak piszesz lubelszczyzna,to najpierw ją znajdź,określ teren i wskaż na mapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Lubelska Biznessfera... Jacht Roztocze od 43 lat pływa po całym świecie i ma kategorię konstrukcyjną A (tzn. na wszelkie wody - oceaniczne również) Co do promocji regionu to raczej ciężko zrobić dożynki w centrum Londynu... - ale rozumiem kwestia przyzwyczajeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest pierwsze zdjęcie i kolega z brodą... jak sobie nakłada różności, głodny żeglarz po rejsie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...