Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak mieszka Romuald Lipko? Muzyk pokazał swoją willę w Kazimierzu Dolnym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2017 r. o 17:11 Powrót do artykułu
Żenujące obnoszenie się kiczowatym gargamelem z pieniędzy za grafomańskie teksty, w PRL był monopol wytwórni płytowych, cenzura, więc tekściarz był pieszczochem komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I płacze, że wyliczono mu tylko 800zł emerytury. Ale zapomina, że grał przez 40 lat i na samych koncertach zarobił miliony przez te lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomijając jego zasługi lub ich brak dla polskiej muzyki i nawet gust bo o tym się podobno nie dyskutuje, nazwałabym to raczej muzeum, a nie domem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zazdrości"chałupy"Romualdowi Lipko niech napisze i skomponuje kilkanaście lub kilkadziesiąt hiciorów i wybuduje sobie taki sam dom albo jeszcze większy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie redaktorze to już było w uwadze w TVN, wstyd powtarzać!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i super chata . Pozdrawiam i szacun dla Pana ,Panie Romualdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu 17:11. Lipko jest kompozytorem, nie tekściarzem. Nie jesteś wtajemniczony, nie udzielaj się i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kto zazdrości"chałupy"Romualdowi Lipko niech napisze i skomponuje kilkanaście lub kilkadziesiąt hiciorów i wybuduje sobie taki sam dom albo jeszcze większy.
 każdy pracujący powinien móc godnie żyć, bo jakby każdy komponował to p. Lipko m iałby jałmużnę za kom ponowanie tak jak my za swoją pracę. Niech się p. Lipko cieszy, że malo jest takich osób Nie mówię, że od razu mam mieć taką willlę, ale na pół po 40 latach pracy powinnam dorobić się a nie 1800 zł wynagrodzenia za pracę, gdzie za leżenie się, pieprzenie i rozmnażanie dostają za darmo po 500+ od zrobie nia jednego dziecka. I po wuj to pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom piękny, bo zbudowany za pięniądze od ZAiKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIAŁAM CAŁE ŻYCIE POD TZW. GÓRĘ. ALE BARDZO SIĘ CIESZĘ JAK INNYM JEST DODRZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt Wam nie broni komponować.Jesteście nieudzacznikami życiowymi, to przynajmniej nie zaglądajcie innym do kieszeni i przez płot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt ci nie zabrania się pieprzyć i rozmanżać. Będziesz i ty pobierać 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak kiedyś coś zaruchasz to nam się pochwal na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękny dom, tylko pogratulować. Jak ktoś ma talent i ciężko pracuje to ma efekty. Niestety miernoty i nieudaczniki zaraz będą wymiociny rzucać, zawiść i zazdrość to narodowy sport.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech ktoś mi powie, że majątek zdobywa się tylko przez kłamstwo, obłudę i złodziejstwo. Brawa Panie Romualdzie, że potrafił Pan wykorzystać własny talent i uczciwie zarobić pieniądze a przy tym nam słuchaczom sprawić mnóstwo przyjemności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A piszą, że gen..Jaruzelski mieszkał w willi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze niedawno pan Lupko płakał w Zusie, że jako artysta ma jakies marne grosze emerytury....a tu prosze jak się żyje na emeryturze po ciężkiej pracy nad swoimi płytami........... ehhh hipokryzja , C+ ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie to wygląda. Gratulacje panie Romualdzie, za te wszystkie wzruszenia i emocje muzyczne, które nam pan dostarcza od tylu lat, myślę że każdy się zgodzi ze mną: należy się taki wspaniały dom. Pozdrowienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, jest na czym oko zawiesić. Na pewno odwiedzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kod-owców i po-wców: jeśli sądzicie, że problemem obecnej sytuacji jest kaczyński, to macie kompletnie błędny obraz. kaczyński jest tylko odzwierciedleniem nastawienia sporej części społeczeństwa - nie będzie jego, "wy***y" ktoś inny. wystarczy poczytać komentarze pod tym artykułem: "pieszczoch komuny", "grafomańskie teksty", "bezguście", "płacze, że ma 800 zł emerytury, a na koncertach zarobił miliony". zakompleksienie (daję głowę, że o pieszczoszku komuny pisze ktoś, kto za komuny się z niczym nie wychylił, za to teraz próbuje się pokazać jako wielki opozycjonista), wykształcenie podstawowe (lipko to tekściarz???), zawłaszczenie "prawdy" (lipko nie może płakać z powodu emerytury; tylko ja mogę) itd. - czy to nie typowy wyborca pis? lipko to wybitny talent - super, że ma miliony. i jak na milionera, bardzo fajny gość. cieszę się, że miałem okazję kiedyś poznać jego rodzinę. natomiast nie jest powodem do dumy, że milionerkami są niektóre współczesne "wokalistki" (bez wymieniania nazwisk), które od 10 lat nie nagrały porządnej piosenki, a są celebrytkami i płaci się im, za .... w zasadzie za co? za zdjęcia w majtkach? za sędziowanie w głupich telewizyjnych show?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...