Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak powinna się odżywiać kobieta w ciąży?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2017 o 19:47 Powrót do artykułu
Przede wszystkim zdrowo i dla dwojga, a nie ZA DWÓCH :)) Przyszłym mamom polecam wiesiołka np. Gal w kapsułkach - pomaga zajść w ciążę :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja jestem w szóstym miesiącu ciązy i przede wszystkim stawiam na zdrową żywność, unikam produktów o dużej zawartości chemii. Urozmaicam sobie posiłki w miarę możliwości i niczego sobie nie żałuję, dużo zamawiam z mężem z ekopiramidy produktów na bazie zdrowych składników i jem za dwoje.
0
ja w kuchni nigdy siedziec nie lubilam, ale wiadomo- w ciazy trzeba bardziej przywiazywac uwage do tego co ma sie na talerzu. dlatego tez wzielam sie za gotowanie, znalazlam fajne przepisy dla przyszlych mama -> ***pregna.com.pl/przepisy-kulinarne i  nawet polubilam gotowac :) 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: