Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak powinna się odżywiać kobieta w ciąży?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2017 r. o 19:47 Powrót do artykułu
Przede wszystkim zdrowo i dla dwojga, a nie ZA DWÓCH :)) Przyszłym mamom polecam wiesiołka np. Gal w kapsułkach - pomaga zajść w ciążę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem w szóstym miesiącu ciązy i przede wszystkim stawiam na zdrową żywność, unikam produktów o dużej zawartości chemii. Urozmaicam sobie posiłki w miarę możliwości i niczego sobie nie żałuję, dużo zamawiam z mężem z ekopiramidy produktów na bazie zdrowych składników i jem za dwoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w kuchni nigdy siedziec nie lubilam, ale wiadomo- w ciazy trzeba bardziej przywiazywac uwage do tego co ma sie na talerzu. dlatego tez wzielam sie za gotowanie, znalazlam fajne przepisy dla przyszlych mama -> ***pregna.com.pl/przepisy-kulinarne i  nawet polubilam gotowac :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już w ciążę zaszłyście to jakie witaminy przyjmowałyście, ja narazie biorę tylko folik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup sobie mama premium dha. tam będziesz miała też i kwas foliowy , jod, wit D. Poza tym zdrowa, zbilansowana dieta, ja jadłam sporo warzyw, owoców, do tego różne kasze i pilam samą wodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Po porodzie też brałam mama dha,   ma ważne witaminy, które jednak trudno jest dostarczyć poprzez samo pożywienie. Jestem po porodzie prawie da miesiące i nadal łykam te tabletki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim w organizmie mamy nie powinno zabraknąć kwasu foliowego jeszcze przed zajściem w ciążę.  Brałam tylko mama dha premium z jodem i dha, z minerałami i witaminami które są potrzebne dla dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze swej strony polecam witaminy w postaci soków. Wg. terapiasokami.pl/gdzie-szukac-witamin, warto pić soki które nie obciążają układu trawiennego a korzystnie wpływają na zdrowie i wygląd. Do tego warto uprawiać jakiś sport i przebywać na świeżym powietrzu. To sprawi, że na długo zachowamy zdrowie swoje i swego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...