Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak przyspieszyć wzrost włosów? Najlepsze domowe sposoby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2017 r. o 13:32 Powrót do artykułu
Jeden mój wujek cale życie tylko pił i jadł tylko smażoną słoninę , nigdy nie chorował miał bujne włosy do starości a zginał w wypadku. Jego brat zawsze dbał o siebie , witaminki, zdrowe odżywianie , regularne badania był łysy jak kolano i ciągle chorował , zmarł na raka w wieku 55 lat. Tak więc ja nie wierzę w te bajeczki koncernów farmaceutycznych o pigułkach i witaminkach , to wymysł marketingu. To jacy będziemy jest zaprogramowane w komórkach i nie da się tego zmienić. Te farmaceutyki mogą co najwyżej tuszować pewne rzeczy. Gdyby czlowiek potrzebował tych wszystkich witaminek to mój 1 wujek jedząc tylko tłustą słoninę nie dożył by 30 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesto prostowalam i kreciłam włosy nie uzywajac zadnych olejkow odżywek przez to zniszczyły mis ie włosy. Ściełam je do ramion i zaczęłam dbac, dlaej prostowałam ale kupiłam nowa lepsza z babyliss prostownice i jets dużo lepeij przy tym używma odzywek i regularnie podcinam końcowki, włosy mam teraz naprawdę bardzo ładne i lśniące. Trzeba o nie zadbać a nie bedziemy miec problemów ze zniszczonymi włosami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka rzeczy wprowadziłam w życie, może faktycznie coś przyspieszy wzrost moich włosów. Na razie skupiłam się na wzmocnieniu włosów biotyną zawartą w biotebalu i kupiłam pokrzywę do picia. Chciałabym je wzmocnić przed zimą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się, ze genetycznie też to moze byc uzaleznione, to jakie mamy włosy. Też mam właśnie z babyliss prostownice i często jej używam w sumie, ale ja nie narzekam na swoje włosy, jakoś cały czas są w dobrej kondycji,a duzo eksperymentuję z włosami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie najlepsza jest biotyna w połączeniu z serum Biotebala. Dopiero po wprowadzeniu takiej kuracji wyglądam normalnie i nie wypadają mi włosy. Domowe sposoby mojej kochanej małżonki są zdecydowanie poza moja cierpliwością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię Biotebal, dobrze wpływa na osłabione włosy. Co prawda, ja akurat stosowałam tabletki z biotyną ale efekt był naprawdę pozytywny. Nie tylko moje włosy się wzmocniły, paznokcie również są w lepszej kondycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...