Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak upamiętnić ofiary katastrofy pod Smoleńskiem?

Utworzony przez miki, 29 kwietnia 2010 r. o 20:47
Przypominam Panom radnym, że nikomu nie przeskadzało aby nazwę ul. Kuronia nadać ścieżce prowadzącej do garaży na której nie ma żadnego numeru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ławeczka pary prezydenckiej to super pomysł. Jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prostu chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasieja napisał:
Proponuję każdej z ofiar "po ławeczce "na lubelskim deptaku-przecież się zmieszczą....a i usiąść będzie na czym:) No bo niby dlaczego mamy wyróżniać-wszyscy Ci ludzie zginęli taką samą śmiercią-więc i ewentualne dowody pamięci powinny być takie same...
A może ławeczki wzdłuż trasy rowerowej-mogą być drewniane z wygrawerowanym opisem na blaszanej tabliczce przytwierdzonej do oparcia-wtedy byłoby to przyjemne z pożytecznym.... No i oczywiście mocno przytwierdzone do podłoża:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zwykłej ławce za picie piwa dostaję 100 mandatu,to na takiej prezydenckiej będzie z 500 pewnie i 3 w zawiasach na 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie skupiajmy się na ławeczkach...chociaż i one będą miały jakieś tam znaczenie,ale sprawmy aby dla naszych dzieci Gazeta Wyborcza i Midrasz nie były podstawowymi podręcznikami do poznawania naszej historii.Sprawmy,aby Polskę do I Ligi nie prowadzili ludzie duzi jedynie wzrostem . Aby nie prowadzili nas do swojej I Ligi ludzie,dla których treść zdań SALUS REI PUBLICAE SUPREMA LEX oraz SALUS POPULI SUPREMA LEX jest jedynie frazesem.Ta droga jest i będzie dla nas drogą zgubną.... o tym wiedział śp.Prezydent i uprzedzał Polski Naród.Był za to wyśmiewany i opluwany przez tych "dobroczyńców"którzy wyleźli z wyczyszczonymi życiorysami zza "GRUBEJ KRESKI" . Dlatego zamiast ławeczek budujmy trwałe drogowskazy,które będą wodziły nasze dzieci nie jedynie po kierkutach ale i po miejscach upamiętniających filary naszej polskiej historii.Zadbajmy aby w Bramie Grodzkiej już nikt nam nie wmawiał ,że sztandar z napisem Bóg Honor Ojczyzna jest sztandarem faszystowskim,a młodzież która go niesie to faszyści.Sprawmy aby w naszej ojczyźnie do laurów nie mieli dostępu tylko ci którzy głoszą jakoby mury szkoły mogły runąć z powodu ciężaru zawieszonego tam krzyża.To będzie najwartościowszy pomnik jaki będziemy mogli postawić Naszemu Prezydentowi ....i KU CHWALE OJCZYZNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Na zwykłej ławce za picie piwa dostaję 100 mandatu,to na takiej prezydenckiej będzie z 500 pewnie i 3 w zawiasach na 5
A JA MYŚLAŁEM ŻE DLA LUDZI ,KTÓRYCH NAJWAŻNIEJSZYM PROBLEMEM W ŻYCIU JEST PROBLEM MIEJSCA DO WYPICIA BUTELKI PIWA-TEN FAKT AKURAT NIE BĘDZIE STANOWIŁ PROBLEMU. TAKA ŁAWECZKA W LUBLINIE BĘDZIE TYLKO JEDNA,NA KTÓREJ IGNORANCI DLA PRZYZWOITOŚCI PRZYSIADAĆ NIE POWINNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO WSZYSCY UWAŻAJĄ ŻE W SMOLEŃSKU ZGINĄŁ TYLKO PREZYDENT KACZYŃSKI, PRZECIEŻ ZGINĄŁ TEŻ KACZOROWSKI KTÓRY SWOIM ŻYCIEM ZAŚWIADCZYŁ O NIEZŁOMNYM DĄŻENIU DO NEPODLEGŁOŚCI JEST HONOROWYM OBYWATELEM LUBLINA.....BYŁEM KILKA LAT NA EMIGRACJI NIE MOGŁEM PRZYJECHAĆ TO WIEM CO TO ZNACZY BRAK WIDOKU TEJ ZIEMI MOJEJ ZIEMI A TO PRZEZ LUDZI KTÓRZY WŁADALI NIĄ WYJECHAŁEM....ALE TO LUDZIE W TYM KRAJU GOTUJĄ SOBIE ,,BIGOS NIENAWIŚCI,, CZY URZĄD PREZYDENTA ,DOWÓDCY ,GENERAŁA OFICERA NIC JUŻ NIE ZNACZY CO IM POWIECIE JAK KIEYŚ SIĘ PO ŚMIERCI Z NIMI SPOTKACIE......ŻE WYSZYDZALIŚCIE ICH ZA TO ŻE POJECHALI JAKO REPREZENTANCI NARODU POLSKIEGO ZŁOŻYĆ POKŁON TYM KTÓRZY ZGINELI W OBRONIE OJCZYZNY I DOMAGAJĄ SIĘ PRAWDY I POJEDNANIA NARODOWEGO.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję 96 ławeczek w centrum miasta, będzie na czym siadać. A Głęboką można podzielić na odcinki 100-metrowe i każdemu nadać inną nazwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...