Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piszecie tu o jakichś głupotach i pierdołach , które nikogo nie obchodzą . A zamach smoleński nie jest wyjaśniony. Zajmijmy się wyjaśnieniem zamachu smoleńskiego tak jak radzi Antoni Macierewicz i pomścijmy brata jak radzi Jarosław Kaczyński.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Piszecie tu o jakichś głupotach i pierdołach , które nikogo nie obchodzą . A zamach smoleński nie jest wyjaśniony. Zajmijmy się wyjaśnieniem zamachu smoleńskiego tak jak radzi Antoni Macierewicz i pomścijmy brata jak radzi Jarosław Kaczyński.
kogo obchodzą jacyś obłąkani politycy?
0
Strasznie zainteresowała mnie ta sprawa od samego początku szkoda tylko że odbywa się za zamkniętymi drzwiami nie będzie wiadomo wszystkiego.. Nie rozumiem i nie pojmuje jak można być takim człowiekiem żeby zabić własnych rodziców dla jakiejś szmaty, dobra z niej manipulantka szkoda że mój chłopak nie jest aż tak dla mnie dobry (nie chodzi o to by zabić jego czy moich rodziców) jemu nawet nie chce się pozmywac po sobie talerza jak coś zje..
0
Strasznie zainteresowała mnie ta sprawa od samego początku szkoda tylko że odbywa się za zamkniętymi drzwiami nie będzie wiadomo wszystkiego.. Nie rozumiem i nie pojmuje jak można być takim człowiekiem żeby zabić własnych rodziców dla jakiejś szmaty, dobra z niej manipulantka szkoda że mój chłopak nie jest aż tak dla mnie dobry (nie chodzi o to by zabić jego czy moich rodziców) jemu nawet nie chce się pozmywac po sobie talerza jak coś zje..
  ja pier..... no straszne... :(
0
Co za cioty jaki smoleńsk jusz dawno powinni ih wytempić
0
A co z tym kimś co zabił siekierą niewinne dziecko ....ta mtka ma rozpaczać o smoleńsku
0
A co ztymkimś co zabił siekierą niewinne dziecko .to ta matka ma rozpaczać osmoleńsku..zastanówcie się
0
  jak się boją ruskich, tak samo walesa, przecież to kapuś i też nie wyjaśnili
0
mam w d..... wasze płatne artykuły. nie interesuje mnie to
0
Oczym ty piszesz człowieku może jeszcze dołącz do smoleńska katyń majdanek sobibur i jeszcze inne obozy zagłady..niema wojny a co dzieje się w naszym kraju paranoja smoleńsk to przeszłość zobacz co dzieje się przez ostatnini rok miesiąc tydzień
0
NIE DLA PŁATNYCH TEKSTÓW.   MAŁO MACIE ZA REKLAMY ?????  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: