Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na pewno nie samodzielnie. My pranie zlecaliśmy firmie - Iron Master, pranie z dowozem. Na pewno nie zabiorę się samodzielnie za pralnie rzeczy, które są wymagające i gdzie jest duże ryzyko ich zniszczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Vistuli w Centrum Janki widziałam nawet żółte marynarki :) muszę powiedzieć, że dość odważne ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tutaj już wspominał. Oddajecie wszystko do Iron Master, wychodzi naprawdę tanio, a warunki - super. Mam pralnie z dostawą, więc jedynie kwestia spakowania wszystkiego w siatki. Robię takie duże pranie dwa razy w miesiącu. Średnio mam czas na robienie tego samodzielnie, po za tym - tak jest wygodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rewelacyjny artykuł :) jeśli chodzi o koszule, to ja od pewnego czasu kupuję tylko i wyłącznie na stronie ***mewa24.pl to sklep internetowy z dużym zapasem produktów, ale elegancko też się można ubrać, za wcale nieduże pieniądze :) polecam i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne garnitury są w sklepie Bytomski w Jastrzębiu-Zdroju, tam właśnie mąż kupował garnitur na ślub, więc ten sklep zdecydowanie dobrze pamiętam i wiem, ze tam mają ciekawy wybór, bo w sumie nad dwoma garniturami się wahaliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja długo szukałem garnituru, nie mogłem się zdecydować. Żona pomogła mi wyborze i zamówiłem na kubenz. pl/kolekcje/wedding.html . Mogę ich polecić, z garnituru jestem zadowolony. I mają fajne promocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję wybrać coś z tych garniturów, a zwłaszcza granat. choć te szarości też mi się bardzo podobają: ***roland-modameska.pl/garnitury/ i na pewno będa odpowiedniejsze na wiosnę. swoją drogą mają garnitury dobrej jakości - szyte w polsce, materiały też nasze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...