Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak wyglądały obchody 1 maja w głębokim PRL? (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 1 maja 2013 r. o 09:31
i było fajnie, pracownik był traktowany po ludzku, a teraz, wuj z taką wolnością gdzie kto umie ... to ma, a uczciwi klepią biedę, pieprzona solidarność co zrobiła z naszego kraju, kupę młodych wyjechało za chlebem, i wtedy bezrobocie byłoby na poziomie 50 % albo i więcej, a tu karzą dzieci więcej rodzić, chyba po to aby mogli spokojnie z głodu i chorób umierać, o to pieprzonej solidarności chodziło wstydzilibyście się, zniszczyliście kraj, to co moi pradziadkowie, dziadkowie i mój ojciec walczyli, po co ono się tak poświęcali po to aby jednostki mogły bez wysiłku żyć, tj. kombinatorzy, oszuści itp. maść. Nie masz znajomości nie masz pracy, nie masz za co żyć. Gdzie te moje 100 tys., gdzie ta druga japonia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielce Szanowny Dzienniku Wschodni a o Lublinie to w Waszych archiwach już nie ma nic !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiej atmosfery jaka bywała w tamtych latach na święcie pierwszomajowym nie odtworzycie nigdy , wtedy był śmiech , radość zadowolenie pomimo sięrmięznego zycia , dzisiaj jest wzajemna nienawiść , potworne bezrobocie i zróżnicowanie społeczeństwa , styropianowcy okopali się w pałacach i willach i pieprza o sprawiedliwości społecznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z solidarnością z lat 80, oszukaliście nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądre i prawdziwe wypowiedzi z Waszej strony i za to Wam dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no szkoda żebyśmy się cofali w rozwoju, pokarzcie jak było przed wojną, także niech pieprzona solidarność nie twierdzi, że to przez nich mamy teraz tak, to przez tyle lat budowaliśmy kraj, a tu proszę bardzo, swołoć solidarnościowców dorwała się do rządu i rozpieprzyła kraj, gdzie ten świdnik, co wam kotlet już nie drożeje, gdzie radom, macie już sielankę, bo zbudowaliście swoje szczęście na czyjeś krzywdzie np. mojej, bo kuźwa po tylu latach pracyyyy aby dostawać taką jałmużnę, gdzie budowałem kraj a nie dostałem ani grosza za to, a miało być, ze za to budowanie dostaniemy po 100 tys. Owszem dostali ci co nawet palcem nie ruszyli a zyją teraz w lusksusie a ja sie zastanawiam czy mi starczy, bo leki kosztują, bo budując kraj zniszczyłem swoje zdrowie, jaki ja głupi byłem, trzeba było kraść, ale moi rodzice nie nauczyli mnie tego,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK WYGLĄDAŁ 1 MAJA w PRL-u jak teraz PROCESJE BOŻEGO CIAŁA! Z tą różnicą, że była JEDENA TRYBUNA i jeden 1-szy sekretarz PZPR, a teraz 3 ołtarze i jeden ksieżulek zTŁUM(ok)AMI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no szkoda żebyśmy się cofali w rozwoju, pokarzcie jak było przed wojną, także niech pieprzona solidarność nie twierdzi, że to przez nich mamy teraz tak, to przez tyle lat budowaliśmy kraj, a tu proszę bardzo, swołoć solidarnościowców dorwała się do rządu i rozpieprzyła kraj, gdzie ten świdnik, co wam kotlet już nie drożeje, gdzie radom, macie już sielankę, bo zbudowaliście swoje szczęście na czyjeś krzywdzie np. mojej, bo kuźwa po tylu latach pracyyyy aby dostawać taką jałmużnę, gdzie budowałem kraj a nie dostałem ani grosza za to, a miało być, ze za to budowanie dostaniemy po 100 tys. Owszem dostali ci co nawet palcem nie ruszyli a zyją teraz w lusksusie a ja sie zastanawiam czy mi starczy, bo leki kosztują, bo budując kraj zniszczyłem swoje zdrowie, jaki ja głupi byłem, trzeba było kraść, ale moi rodzice nie nauczyli mnie tego,
BOLEK-KONFIDENT ciebie w d.u.p.ę wydymał, kupił młodemu bolkowi motór za twoje 100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że w PRL-u pito "gruźliczankę" i nie było gruźlicy a teraz nie ma "gruźliczanki" a ludzie masowo chorują na gruźlicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody napisał:
Dziwne, że w PRL-u pito "gruźliczankę" i nie było gruźlicy a teraz nie ma "gruźliczanki" a ludzie masowo chorują na gruźlicę.
Wina TUSKA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...