Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JA DO SWOJEGO BMW PO ZAKOŃCZENIU JAZDY PODKŁADAM NA SIEDZENIU KIEROWCY KWADRAT SKLEJKI 30X30 NASZPIKOWANY IGŁAMI LEKARSKIMI.NIECH ZŁODZIEJ PRÓBUJE UKRAŚĆ SAMOCHÓD?.TYŁEK I PRZYRODZENIE MA USZKODZONE NA BANK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak ale jak coś mu się stanie to jesteś oskarżony przez niego i wygra bo nie jest to urządzenie seryjnie umieszczane w aucie i do tego niebezpieczne to tak jak z bronią jeśli z twojej broni kogoś uszkodza to jesteś oskarżony o zaniechanie czynności zabezpieczających przed osobami drugimi wiem ze to absurd ale nawet policjant jak traci broń to jest to jego ostatni dzień w pracy to nie może się zdarzyć tego amatora cudzych aut chroni konstytucja bo przewiduje ona że życie i zdrowie nawet złodzieja jest ważniejsze od strat jakie może lub robi osoba fizyczna takie jest prawo moja sugestia lepiej choć to śmieszne jest zabrać fotel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim ciekawym zabezpieczeniem są nadajniki beacony Blueanker, przyczepiamy je np. do auta a kiedy ktoś będzie chciał ukraść to automatycznie wysyłają alarm na nasz telefon , dodatkowo można wezwać na pomoc swoich znajomych i pozostałych użytkowników, którzy są w pobliżu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie można kupi te nadajniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoje auto zabezpieczam systemem radiowymi od firmy Gannet. Fajna sprawa system na codzień jest uspiony i przez to jest niewykrywalny za pomocą skanerów. Aktywowany jest po zgłoszeniu kradzieży i jest niezagluszalny przez zagluszarke. www.gannet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzcie w marketingowe bajki. Miałem zamontowany Gannet a samochodu nie udało się odnaleźć. Pozdrawiam marketing Gannetu :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam zamontowany system z Gannetu i moje auto odnaleźli. A Twojego naprawdę nie? Może minął za długi czas od kradzieży, szybko się zorientowałeś i zglosileś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Stryj miał też sytuację taką że ukradli mu 2 auta. Jedno zabezpieczone radiowym systemem a drugie nie-nawet coś nie mial. Wyprowadzili je z domowego garażu gdy byli na urlopie. I firma przez ten radiowy system odnalazła je oba. Oczywiście ten drugi przypadkowo. Miał szczęście że oba . Firma Ganet Guard. Więc ja polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Stryj miał też sytuację taką że ukradli mu 2 auta. Jedno zabezpieczone radiowym systemem a drugie nie-nawet coś nie mial. Wyprowadzili je z domowego garażu gdy byli na urlopie. I firma przez ten radiowy system odnalazła je oba. Oczywiście ten drugi przypadkowo. Miał szczęście że oba . Firma Ganet Guard. Więc ja polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo ja mam system radiowy od Gannet i miałem okazję przekonać się o skuteczności tego systemu jak mi ukradli auto ze strzezonego parkingu w nocy. Ekipy Gannet odnalezli i w ciagu doby miałem auto z powrotem www.Gannet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie. Tez mi pomogli ludzie z GANNET GUARD Ż WARSZAWY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki nadajnik beacon rzeczywiście może się sprawdzić, tym bardziej, że do pomocy mogą włączyć się ludzie, którzy korzystają z tej aplikacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że z tego wszystkiego najlepszy jest monitoring gps. sama zamontowałam go w swoim samochodzie. dzisiaj złodzieje są coraz sprytniejsi i obejdą każdy alarm. mechanik polecił mi ******monitoring-gps.net/. jak na razie sprawdzam męża dokąd jeździ :d!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największą skuteczność ma system radiowy lojack. ***lojack.pl/ lokalizuje i odzyskuje skradziony samochód praktycznie w każdym przypadku. nie można go zagłuszyć, moduł jest bardzo głęboko zamontowany i unieszkodliwienie go (jeśli złodziej wie o jego istnieniu) jest bardzo problematyczne i czasochłonne. po kilku, kilkunastu godzinach skradziony samochód jest ponownie w rękach właściciela. nic dziwnego, że właściciele lepszych marek mają coś takiego zamontowanego już w salonie dealera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...