Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak założyć własną firmę?

Utworzony przez ktoś, 18 sierpnia 2009 o 10:31
szanowny autorze tego artykułu, formę opodatkowania wybiera się już na etapie wypełniania EDG-1 a nie jak piszesz ...po zarejestrowaniu firmy warto udać się także do urzędu skarbowego, żeby wybrać formę opodatkowania......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I właśnie dlatego zawsze jestem zdania, że w przypadku podejmowania ważnych życiowych decyzji (a zakładanie własnej firmy do takich zaliczam) powinno się czerpać z informacje z jak największej liczby źródeł. Do tego niech to będą źródła, których możemy być pewni, i którym naprawdę możemy ufać. Jeśli chodzi o własną działalność gospodarczą to jak dla mnie takim źródłem jest przykładowo ten poradnik , który znalazłem na stronie Tekli Plus.
0
Nie wiesz jak napisać własny biznes plan. Zobacz, wartościowe porady http://www.facebook.com/pages/Jak-napisa%C4%87-poprawny-biznesplan/197947566913078
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: