Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zaoszczędzić przy organizacji ślubu i wesela?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2017 r. o 08:12 Powrót do artykułu
Ja tam żyje na kocio łape. Chciałabym wziąć ślub ale nie mamy kasy na wesele. Dużo jest takich par. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oszczędzić koszty ślubu i wesela ?? Nie robić tego wcale. Dziś wesele to nie jest przyjemność ale przykry obowiązek dla organizatorów i gości , więc po co robić sobie i innym problemy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwieksza oszczednoscia to wynajac lokal zamowic kucharke i masaza oraz orkiestre samemu Gwarantuje ze koszt bedzie okolo 150 na osobe na 2 dni a nie dawac sie robic w konia i zamawiac wesele w lokalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By było taniej należy; ugotować potrawy samemu, podawać też samemu, puszczać muzykę samemu, nagrać film oczywiście samemu, fotki pyknąć sobie nawzajem, kreację uszyć samemu lub samej, zaproszenia napisać samemu. A po tym wszystkim palnąć sobie w łeb. Też samemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjecie weselne się zwraca, wiem to z własnego doświadczenia. Mieliśmy u siebie na weselu ok. 150 osób i spokojnie nam się to zwróciło. Wybraliśmy ładną, przestronną salę za bardzo dobre pieniądze. Robiliśmy wesele w hotelu Best Western Premier. Świetne miejsce na wesele :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy za organizację zabrać się odpowiednio wcześnie. Niezłym rozwiązaniem jest też zdecydowanie się na lokal, w którym zajętoby się przygotowaniem wszystkiego od podstaw. Ja byłam ostatnio na weselu w Zajeździe Jurajskim i świetnie się bawiłam. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...