Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zaoszczędzić przy organizacji ślubu i wesela?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2017 o 08:12 Powrót do artykułu
Ja tam żyje na kocio łape. Chciałabym wziąć ślub ale nie mamy kasy na wesele. Dużo jest takich par. Taka prawda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak oszczędzić koszty ślubu i wesela ?? Nie robić tego wcale. Dziś wesele to nie jest przyjemność ale przykry obowiązek dla organizatorów i gości , więc po co robić sobie i innym problemy??
0
najwieksza oszczednoscia to wynajac lokal zamowic kucharke i masaza oraz orkiestre samemu Gwarantuje ze koszt bedzie okolo 150 na osobe na 2 dni a nie dawac sie robic w konia i zamawiac wesele w lokalu
0
By było taniej należy; ugotować potrawy samemu, podawać też samemu, puszczać muzykę samemu, nagrać film oczywiście samemu, fotki pyknąć sobie nawzajem, kreację uszyć samemu lub samej, zaproszenia napisać samemu. A po tym wszystkim palnąć sobie w łeb. Też samemu.
0
Przyjecie weselne się zwraca, wiem to z własnego doświadczenia. Mieliśmy u siebie na weselu ok. 150 osób i spokojnie nam się to zwróciło. Wybraliśmy ładną, przestronną salę za bardzo dobre pieniądze. Robiliśmy wesele w hotelu Best Western Premier. Świetne miejsce na wesele :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: