Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zaśpiewać sto lat, kiedy obok dom pogrzebowy?

Utworzony przez marcin, 11 września 2012 o 22:27
sto lat to h...j ,gorzka wódka to jest coś!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie siej paniki! Mieszkam obok domu pogrzebowego i konduktu żałobników nie widziałem. Widać tylko samochody pogrzebowe i tyle. Ludzie koło cmentarzy mieszkają i raczej nie ograniczają swojej wolności tym sąsiedztwem. Na pustyni zamieszkaj.
0
Chętnie odkupie działkę i dom. Przynajmniej sąsiedzi nie będą mi szurać.
0
0
Moim zdaniem to oni mają problem jak przejsć koło ludzi śpiweających STO LAT. Wy byliście tu pierwsi. Scpiwajcie sto lat codziennie i się nie stresujcie i nie róbcie paniki..... STO LAT STO LAT......
0
Ja bym celowo w samych gaciach i z flaszką na podwórko wychodził, puszczając na full z otwartego okna behemota albo arkę satana. Wolność Tomku w swoim domku. Myślisz że właściciel choć przez chwilę pomyslał o Tobie zakładając tam dom pogrzebowy?
0
To, że będzie stał Dom pogrzebowy to nie znaczy, że nie można cieszyć się chwilami takimi jak w tym przypadku śpiewanie "STO LAT..." osobom obchodzącym jakieś jubileusze. Jeśli jest taka możliwość to cieszmy się z życia. Ci co odeszli też są szczęśliwi. I na pewno nie mieli by nic przeciwko temu by zaprzestać śpiewania tej przyśpiewki. Wręcz sami by się dołączyli. Kto wie może Oni też śpiewają razem z innymi. Nigdzie nie jest napisane i zabronione, że nie można świętować obok Domu pogrzebowego. A co do wywieszania prania. To wątpie żeby jakąkolwiek osobę idącą w kondukcie interesował widok kobiety rozwieszającej pranie. Co najwyżej kobieta przepasie się czarną wstążką. Lepiej w tym dniu nie zabijać świniaka gdyż jęki i piski powstające podczas uboju i wydobywające się z owego zwięrzęcia mogą doprowadzić do lekkiego zdenerwowania osób przebywających na pogrzebie.
0
a
0
a
0
nie lubię napisał:
a
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: