Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zmieniała się Dorota Gardias? GALERIA

Utworzony przez Mąż, 27 października 2011 o 12:44 Powrót do artykułu
Dogłębna metamorfoza na podstawie 9 zdjęć... Artykuł sponsorowany czy może fatalne zauroczenie Dorotką ? Pozdro600
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wygląda tragicznie...co to jest ??? image na występ w zapadłym białoruskim kołchozie ???
0
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/
Ostatnio edytowany 28 października 2011 o 10:07
0
ona ma duże uszy to porażające!!!
0
jajakure napisał:
ona ma duże uszy to porażające!!!
Które?
0
Teraz oczekuje na wiecej atakow pod adresem pani Doroty ze strony frustratow....zmuszonych kazdego dnia ogladac swoje zaniedbane "polowice"! Musze jednak podkreslic, ze wyglad kobiety -najczesciej- swiadczy o jej partnerze!
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111026/KRAJSWIAT/404642277
0
a uszy ma ogromne muskularne...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: