Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie auta używane Polacy sprowadzają najchętniej?

Utworzony przez peugeot fan, 27 października 2009 r. o 16:40 Powrót do artykułu
szmelcwagen??? buahahahahaha stereotypy ze szmelvageny szraudi i inne niemieckie das wymysly sa dobre i nie moge jak widze w passacie buraka w bialej czapeczke z wiesniackim TEDEJJJJJJiiiii ktory leczy kompleksy i na swiatlach mnie podpuszcza nie wiedzac ze zaraz mu dokopie francuskim autem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu masz cos nie tak z glowa idz sie leczyc, bo to chyba ty masz kompleksy, nikt normalny by takiego postu nie napisal..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj koleś ale masz problemy kazdy jeździ tym na co go stać aty pewnie zazdrościsz wszystkim tym co maja niemieckie samochody a sam jeździsz pewnie jakimś szrotem typu peugot 405 albo jeszce coś starszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On pewnie nawet nie ma samochodu, tylko ma z 12 lat i jezdzi Pegouotem 206 w Need for speedzie i sie wkurzyl bo go Golf wyprzedzil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wine ze tak mało sprowadzamy 4-latków jest wynikiem naszych "wielkich zarobków" a nie wysokiego kurs euro .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matti napisał:
oj koleś ale masz problemy kazdy jeździ tym na co go stać aty pewnie zazdrościsz wszystkim tym co maja niemieckie samochody a sam jeździsz pewnie jakimś szrotem typu peugot 405 albo jeszce coś starszego.
nie nie gram w need for speeda a na codzien jezdze peugeotem 406 3.0 macie racje na taki mnie stac ale za te wasze passaty moge miec 2 406-stki i nie odbiegaja niczym od szmelcvagena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peugeot fan napisał:
nie nie gram w need for speeda a na codzien jezdze peugeotem 406 3.0 macie racje na taki mnie stac ale za te wasze passaty moge miec 2 406-stki i nie odbiegaja niczym od szmelcvagena
Sam miałem 3 Renault z rzędu, ale jak czytam twoje kre.tyńskie wypowiedzi to przykro się robi, że ktos tak płytki i ziejący nienawiścia do innych może jeździć jakimkolwiek samochodem po drogach publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Francuskie auta są jednymi z najbardziej psujących się i niezbyt starannie wykonanych aut ale są też tanie, więc czego można wymagać? Dopóki takie autko jest nowe to jeździ i nawet sprawia przyjemność kierowcy ale jak się zaczyna sypać to już tak fajnie nie jest. Nie ma auta które by się nie psuło jednak nie kazdego stać na samochód za czterysta tysięcy a jak mu budżet pozwala to kupi jakiegoś złoma za trzy, cztery tysiące i się cieszy że ma. Golfy, audi, stare beemki, fordy, mercedesy i inne badziewia którymi strach jeździć aż dziwne, ze przeglądy przechodzą, Polacy nadal kupują auta stare lub nowe ale niestety te tańsze. Poza tym ten caly złom można bez problemu sprowadzać do naszego kraju i zaśmiecać tymi gratami ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Francuskie auta są jednymi z najbardziej psujących się i niezbyt starannie wykonanych aut ale są też tanie, więc czego można wymagać? Dopóki takie autko jest nowe to jeździ i nawet sprawia przyjemność kierowcy ale jak się zaczyna sypać to już tak fajnie nie jest. Nie ma auta które by się nie psuło jednak nie kazdego stać na samochód za czterysta tysięcy a jak mu budżet pozwala to kupi jakiegoś złoma za trzy, cztery tysiące i się cieszy że ma. Golfy, audi, stare beemki, fordy, mercedesy i inne badziewia którymi strach jeździć aż dziwne, ze przeglądy przechodzą, Polacy nadal kupują auta stare lub nowe ale niestety te tańsze. Poza tym ten caly złom można bez problemu sprowadzać do naszego kraju i zaśmiecać tymi gratami ulice.
kazdy mowi ze Vw Audi najlepsze ludzie i mechanicy... a skad mechanicy wiedzą ?? Bo czesto maja ich na warsztacie dla wiekszosci polakow passat TDI jest Bogiem a to chore... kupilem 3 lata temu Lagune wymienilem tylko sworznie koncowki to co sie zuzywa silnik dCi co sie niby tak psuje sasiad kupil wtedy Passata B5 Tłe dłęeee IIIII i sie smial ze bede dokladal tylko ze ja sobie jezdze a on ciagle a to turbina a to zawieszenie a to elektryka siada... a nawet niema klimy a ja mam lagune w wersji initiale czyli najbogatsza nigdy nie kupie niemca nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy samochód może się zepsuć. Nie ma rzeczy niezniszczalnych. Jedynie co jest faktem to precyzja wykonania w fabryce, stąd opinie o poszczególnych markach. A wogóle to należy dobrać odpowiednie kryteria co do oceny - bo nie można porównywać nowego renaulta ze starą 10 letnią audicą, a potem pisać, że sąsiadowi audi się psuje, a moje renault nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szmelce VW Audi BMWna złom napisał:
kazdy mowi ze Vw Audi najlepsze ludzie i mechanicy... a skad mechanicy wiedzą ??
A wiesz dlaczego? Bo audi i vw jest najwięcej, co nie oznacza wcale, ze inne są lepsze i się nie psują. Francuskie auta nie dość, ze brzydkie to jeszcze są wadliwe ale też po naszych drogach jeździ ich mniej niz audi czy innych niemieckich aut. Mądre osoby nigdy sobie francuza nie kupią a jakieś przykładowo japońskie auto. Poza tym nie porównuj klasy luksusowej renault i bmw, bo to gigantyczna róznica w cenie która mowi sama za siebie. Za najdroższą wersję Laguny trzeba zapłacić 117 tysięcy za nowe BMW serii 7 limuzynę - 650 tysięcy. Nie ma czego porównywać. Nie ta klasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A wiesz dlaczego? Bo audi i vw jest najwięcej, co nie oznacza wcale, ze inne są lepsze i się nie psują. Francuskie auta nie dość, ze brzydkie to jeszcze są wadliwe ale też po naszych drogach jeździ ich mniej niz audi czy innych niemieckich aut. Mądre osoby nigdy sobie francuza nie kupią a jakieś przykładowo japońskie auto. Poza tym nie porównuj klasy luksusowej renault i bmw, bo to gigantyczna róznica w cenie która mowi sama za siebie. Za najdroższą wersję Laguny trzeba zapłacić 117 tysięcy za nowe BMW serii 7 limuzynę - 650 tysięcy. Nie ma czego porównywać. Nie ta klasa.
bo płaci sie za znaczek skoro francuskie samochody sa brzydkie to ... a zreszta w sprawach gustu si enie dyskutuje... ale np laguna I i audi 80 (spod siekiery) cena ta sama jakosc tez wiem bo jestem mechanikiem a wyposazenie i komfort w lagunie o niebo lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mechanior napisał:
bo płaci sie za znaczek skoro francuskie samochody sa brzydkie to ... a zreszta w sprawach gustu si enie dyskutuje... ale np laguna I i audi 80 (spod siekiery) cena ta sama jakosc tez wiem bo jestem mechanikiem a wyposazenie i komfort w lagunie o niebo lepszy
No to chyba kiepski z ciebie machanik skoro porównujesz STARE audi 80 z nowym lub paroletnim renault. Ciekawe czy laguna wytrzyma 20 lat bez wizyt w serwisie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No to chyba kiepski z ciebie machanik skoro porównujesz STARE audi 80 z nowym lub paroletnim renault. Ciekawe czy laguna wytrzyma 20 lat bez wizyt w serwisie?
a myslisz ze audi wytrzyma?? i to pewnie z waszym magicznym tłeeee dłeeeee jiiiii i nie porownuje paroletniego renault... audi 80 z 95 roku B4 z konca prod i lagune I 2.0 F3R w wersji RT z 95 roku... audi ma tylko wspomaganie ew elektr szyb lusterek no i klima manual a szwagier w podstawowej wersji Rt wychodzacej na rynek niemiecki ma alufelgi fabryczne radio zmieniarka plus pilot przy kierownicy roleta tylnej szyby el szyby i lusterka 2 poduszki klimatronic podlokietnik wspomaganie to samo toyoty z tych rocznikow nie pisze o welurach bo to i polonezy mialy ale dla was te niemieckie szmelce to... wpatrujecie sie w nich jak w Boga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty szmelce napisał:
a myslisz ze audi wytrzyma?? i to pewnie z waszym magicznym tłeeee dłeeeee jiiiii i nie porownuje paroletniego renault... audi 80 z 95 roku B4 z konca prod i lagune I 2.0 F3R w wersji RT z 95 roku... audi ma tylko wspomaganie ew elektr szyb lusterek no i klima manual a szwagier w podstawowej wersji Rt wychodzacej na rynek niemiecki ma alufelgi fabryczne radio zmieniarka plus pilot przy kierownicy roleta tylnej szyby el szyby i lusterka 2 poduszki klimatronic podlokietnik wspomaganie to samo toyoty z tych rocznikow nie pisze o welurach bo to i polonezy mialy ale dla was te niemieckie szmelce to... wpatrujecie sie w nich jak w Boga
Niestety, niemiecka auta są lepsze a te super wyposażenie w lagunie to śmiechu warte ale za takie pieniądze i to cieszy. Francuskie samochody są dla tych co ich nie stać na drogie auta z niemiec a chcą mieć odrobinę "luksusu" tak jak ktoś już porównał ceny nowej laguny z ceną nowego bmw nie ma o czym dyskutować ponieważ mówia one same za siebie. Mając do wyboru auto niemieckie, nowe lub kilkuletnie (tak do 10 lat) audi, mercedesa czy beemkę (vw odpadają) a jakiegoś nędznego Francuza z podobnego rocznika nawet nie musialbym się zastanawiać tylko do razu decydował się na Niemca gdyż francuska motoryzacja nigdy nie dorówna w/w markom zarówno pod względem jakości jak i wyposażenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peugeot fan napisał:
szmelcwagen??? buahahahahaha stereotypy ze szmelvageny szraudi i inne niemieckie das wymysly sa dobre i nie moge jak widze w passacie buraka w bialej czapeczke z wiesniackim TEDEJJJJJJiiiii ktory leczy kompleksy i na swiatlach mnie podpuszcza nie wiedzac ze zaraz mu dokopie francuskim autem
najbardziej kocham szmelcwagen golf 2 lub 3 GTI na czerwono rura fi 500 na pół klapy i światła, a tu taka niepozorna laguna je objeżdza, jeszcze lepsze są e 36, tam są wariaci nieodpuszczają mimo tego ze zostawiłem ich o 5 samochodów, zastanawiam sie dlaczego na kolejnych światłach stają za mną,,, das auto nicht gut :E kompleksy das auto Będziesz Miał Wydatki Gó*** To Idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
najbardziej kocham szmelcwagen golf 2 lub 3 GTI na czerwono rura fi 500 na pół klapy i światła, a tu taka niepozorna laguna je objeżdza, jeszcze lepsze są e 36, tam są wariaci nieodpuszczają mimo tego ze zostawiłem ich o 5 samochodów, zastanawiam sie dlaczego na kolejnych światłach stają za mną,,, das auto nicht gut :E kompleksy das auto Będziesz Miał Wydatki Gó*** To Idzie
No ja rozumiem, ze jak kogoś stać jedynie na renault to będzie jechał po droższych samochodach ile wlezie, po prostu zazdrość. Bmw to nie tylko dwudziestoletnie złomy, miłośniku francuskiego badziewia. Takie e 36 czy audi 80 to rzeczywiscie w tej chwili już szmelc ale jak chcesz to pokażę ci co bmw e46 z silnikiem o poj. 300 KM zrobi z twoją laguną, buehehehe. Oczywiście wszystko bezpiecznie i zgodnie z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
z silnikiem o poj. 300 KM zrobi z twoją laguną,
Chyba raczej o mocy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modne pozostają luksusowe samochody, ale używane - http://www.premiumselect.pl/audi.html   Większość przyjechała do Polski z Niemiec. Ceny są dużo niższe niż przy nowych autach, a jednak mamy cały czas do czynienia z samochodem luksusowym, z bardzo dobrymi parametrami. I tak powinno być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...