Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie potrawy najchętniej zamawiamy przez internet?

Utworzony przez karka7, 23 lipca 2014 r. o 18:41
U mnie przez internet zamawiana jest pizza wrocław 24h.Zawsze wybieram tę z szynką i z pieczarkami.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie staram się nie zamawiać żarcia przez internet, wolę się doagadć przez telefon, bo zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że jest jakiś bonus o którym nie wiem i osoba, z którą rozmawiam poinformuje mnie o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale właśnie czasem są promocje, jak zamawia się przez neta. Można np. zbierać punkty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głównie w necie kupuję odzież. nie ukrywam, że czastuję na wyprzedaże i promocje. Kupiłam sukienkę z kolekcji sugarfree o 40% taniej  i z bezpłatną dostawą. Jak widać cierpliwość popłaca, bo można znaleźć istne perełki za niewielką cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio chińskie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pizze - to nic odkrywczego. W wielu miejscach jedynoe to mozemy zamówić ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...