Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie zwyczaje – takie rachunki

Utworzony przez OO, 12 lutego 2010 o 09:09 Powrót do artykułu
To deb***izm żeby myśleć kiedy będzie się opłacało prać sprzątać itp. lub robić to tylko w wyznaczonych przez Lubzel godzinach. Wystarczy, że na czas muszę iść do roboty i tyle resztę robię kiedy chcę albo mi pasuje i mam gdzieś takie oszczędności. Pozdrawiam wszystkich myślących Ekspert od oszczędności. PS. Taryfy w telefonach też proponują coś podobnego ale to głupota bo dzwonie kiedy mi potrzeba i nie będę czekał kiedy będzie tańsza taryfa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystko zależy od stylu życia i posiadanego sprzętu ADG. Kupilismy pralkę i zmywarkę z opóźnionym startem. Pranie konczy się przed 6 jak wstaję do pracy. Zmywarka pracuje około 2 jak śpimy. Z pracy przyjeżdzamy przed 16 jest czas na odkurzenie. U nas proporcje zużycia to 13% (dzienna) i 87% (weekendowa). Nam jak widać się opłaca, ale wszystko zależy od stylu życia
0
Taryfa weekendowa jest korzystna. Nie ma potrzeby patrzenia na licznik i tańsze godziny. Oszczednosci wystepuja z powodu duzej ilosci godzin z taryfa tańszą.W moim przypadku jest 60 procent taryfy tańszej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: