Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Lubelski > Spór o nadleśnika

Utworzony przez w temacie, 25 marca 2008 r. o 10:13
To może panowie z pisu powiedzą dlaczego odwołali nadleśniczego z tegoż samego stanowiska kiedy przyszli po wygranych wyborach ??? Jak kuba .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE, gratulacje Panie Dyrektorze za odwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie p.Bednarz ma dobre imię ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porządny i uczciwy pan Bednarz dlaczego pan dyrektor Kraczek zamierza usunąć go ze stanowiska ??????? Pozdrawiam panie Lucjanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan dyrektor Kraczek mści się za swojego brata którego odwołali z ARIMR w Biłgoraju który też był człowiekiem PiSu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan nadleśniczy czuje się skrzywdzony, to może niech przyjrzy się swojemu zastępcy p.W, który chyba całkiem dobrze pracował na konto nadleśniczego. Widziałem łzy i załamanie podległych im pracowników. Zapewniam nikt nie chciałby być tak traktowany. To co się dzieje, to tylko konsekwencje wcześniejszych działań. Ludzi trzeba szanować bez względu na to jąką pracę wykonują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiej opcji jest teraz Bednarz,po każdych wyborach zmieniał opcje,ostatnio był u Marszałka Marka Jurka.Marszałek będzie miał grzech,że przyjął karierowicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może mi ktoś odpowiedzieć dlaczego pisiaki tak skomlą. Czemu nie moga pojąć tego że przegrali wybory. Czemu oni mogą krzywdzić, zwalniać, szykanować itd. i wówczas jest wspaniale... ale gdy im ktoś da po łapkach słusznie to podnoszą lament? nio słucham niech mi to ktos logicznie wytłumaczy bo ja tego nie pojmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...