Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Palikot nie chce tablicy upamiętniającej śmierć Kaczyńskiego

Utworzony przez Exclusive, 12 sierpnia 2010 r. o 10:55
Janusz jak zwykle ma rację. Podziwiam tego człowieka za upór w walce z głupotą Oczywiście zaraz zleci się chmara ratlerków z PiS szarpiących za nogawkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Pan bezkonkurencyjny Panie Pośle.Szkoda,że takich ludzi nie mieliśmy w '89.Inaczej wyglądałaby teraz Polska!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo całej sympatii jaka darze pana Palikota uważam, ze należałoby wstrzymać się zarówno z tablicami, jak i protestami do momentu zamknięcia dochodzenia mającego na celu ustalenie przyczyn tego przykrego wydarzenia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz trochę przegina, ale powiedzcie mi po co leciał tam nasz prezydent (jaki był taki był) ?? Ani nikt go tam nie zapraszał ani on tam był potrzebny. Jak dla mnie wielka prywatna wycieczka posłów i prezydenta za nasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to tablica już jest.I dobrze, bo kilku ludzi zarobiło.Za kilka lat będzie ściągana znowu robota i kaska leci.Żyć nie umierać w takim kraju jak Polska.To tak jak w czasach okupacji- Niemcy kazali jednym kopać doły a drugim zasypywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie chce na tego sku***syna juz patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć trwa rekrutacja na najlepszego snajpera żeby zestrzelił tą mendę, która przynosi wstyd Polsce i polakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janis napisał:
Janusz trochę przegina, ale powiedzcie mi po co leciał tam nasz prezydent (jaki był taki był) ?? Ani nikt go tam nie zapraszał ani on tam był potrzebny. Jak dla mnie wielka prywatna wycieczka posłów i prezydenta za nasze pieniądze.
Pisać to każdy może, ale bycie dyletantem jest przywilejem dla wybrańców takich jak ty. Najpierw zainteresuj się po co prezydent, nie tylko Kaczyński, od kilku lat co roku tam latali, jechali, szli, czy pielgrzymowali (jak wolisz), a dopiero zacznij snuć swoje wywody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ni wita czy ju łogłosili przytarg no łochronę ty toblicy i cudzinne mycie jij?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz popieram ciebie w 100%.. Precz z kaczyńskimi i jemu podobnymi...Niech ''spieprzają dziady''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Ni wita czy ju łogłosili przytarg no łochronę ty toblicy i cudzinne mycie jij?
wita ,wita,palikot bedzie ju mół ,za kare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Janusz popieram ciebie w 100%.. Precz z kaczyńskimi i jemu podobnymi...Niech ''spieprzają dziady''
Do gazu was komuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tyz piknie.I dzinnikarze bydo mić ło cym pisoć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunąć tego kmiota z Bilgoraja z przestrzeni publicznej - dowolnymi metodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawziwy POLAK napisał:
Do gazu was komuchy.
Ale łupkowego, bo rosyjskiego prawziwy Polak - patriota nie używa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też nie podoba się ta tablica chyba że ktoś prywatny za to zapłaci dlaczego z moich pieniędzy mam stawiać jakaś tablica upamiętniająca niech ktoś zapłaci za nią z własnej kieszeni a nie z podatków moich. Martusia zawineła kupe kasy za skórkę tatusia i mamusi niech im wystawi tablicę u siebie na działce albo pod blokiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego znowu reklamujecie tego gnoja (sam o sobie się tak wyrażał) z Biłgoraja? Kanalia POlityczna (sprowadza dyskurs publiczny do poziomu szamba) - herbu gumowy fajfus - nie jest stroną w tym sporze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na nasy wiosce co jo ni ma na zadny mapie godaje ,zy Pólaki tu same patriotyji, tylko ni majo tego samygo jinzyka co ło nim pisoł nijaki Ryj z Nagłowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Jest Pan bezkonkurencyjny Panie Pośle.Szkoda,że takich ludzi nie mieliśmy w '89.Inaczej wyglądałaby teraz Polska!!!
Wtedy go BOLEK godnie zastepowal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
a ja nie chce na tego sku***syna juz patrzeć.
To wykłuj sobie oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...