Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Palikot nie chce tablicy upamiętniającej śmierć Kaczyńskiego

Utworzony przez Exclusive, 12 sierpnia 2010 r. o 10:55
Czy ten polityczny degenerat mógłby wreszcie zakorkować sobie ryj? Na pewno znajdą się jacyś chętni w Parku Ludowym, którzy mu w tym pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie chcę już więcej czytać, co powiedział Palikot. Zdecydowanie większą szczerością i głębią intelektualną charakteryzują się wypowiedzi bezdomnych zbieraczy puszek po piwie spod sklepu całodobowego w Lublinie na 3-go Maja. Polecam redaktorom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunąć gnoja z przestrzeni publicznej. Jakkolwiek, byle skutecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy polska gawiedź ze wszystkich opcji politycznych się opamięta.Nie sądzę.To tak jak kazać niedźwiedziowi latać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert - popieram: mądrze i kulturalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot sam prowadził prace bez decyzji konserwatora! Ludziom ciemnotę wypycha, a sam ponad prawem? Bezczelne zachowanie! Pamięć należy odświeżyć, albo mniej pić! Skąd ta zajadłość, wypowiedzi mają charakter identyczny jak te kiedy komuchy i agenci obalali rząd Olszewskiego - polecam "Nocna zmiana"! Teraz ta ekipa przy jest władzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Palikot sam prowadził prace bez decyzji konserwatora! Ludziom ciemnotę wypycha, a sam ponad prawem? Bezczelne zachowanie! Pamięć należy odświeżyć, albo mniej pić! Skąd ta zajadłość, wypowiedzi mają charakter identyczny jak te kiedy komuchy i agenci obalali rząd Olszewskiego - polecam "Nocna zmiana"! Teraz ta ekipa przy jest władzy!
Masz racje,tylko BOLEK sie wykruszyl.Reszta zdrajcow POzostala i ma sie cieplo.ZDRAJCY ZDRAJCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Masz racje,tylko BOLEK sie wykruszyl.Reszta zdrajcow POzostala i ma sie cieplo.ZDRAJCY ZDRAJCY.
Ojciec Dyrektor też tak mówi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja powiem tylko tyle moze i pan palikot to przeczyta to jest najwiekszy pajac w rządzie i idio..jestes niskopodłogowcem w porównaniu do Kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ojciec Dyrektor też tak mówi!
Musisz sie jeszcze dlugo edukowac.W ciemnocie zyjesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Musisz sie jeszcze dlugo edukowac.W ciemnocie zyjesz.
To co mówi Ojciec Dyrektor musi być prawdą, On by nas nigdy nie okłamał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To co mówi Ojciec Dyrektor musi być prawdą, On by nas nigdy nie okłamał!
Nie musisz OJCA sluchac tylko ksiazki czytaj(nawet te zakazane)jak kasy brak na ksiazki to poszperaj w internecie i otworz oczy czlowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O CIEMNY LUDU.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
O CIEMNY LUDU.......
Co tak cięzko wzdychasz? Przelew na walkę ze złem wypełniasz? To dorzuć jeszcze z 5 stóweczek na ten szczytny cel i jakiś gadżet do maybacha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co tak cięzko wzdychasz? Przelew na walkę ze złem wypełniasz? To dorzuć jeszcze z 5 stóweczek na ten szczytny cel i jakiś gadżet do maybacha
O CIEMNY LUDU ciezko ci JASIU bedzie nawet o zarowke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co tak cięzko wzdychasz? Przelew na walkę ze złem wypełniasz? To dorzuć jeszcze z 5 stóweczek na ten szczytny cel i jakiś gadżet do maybacha
Gościu? A mi jeden kolo mówił, że jak Jaro Kaczyński był w Lublinie, to w jego liceum była akcja, żeby jechać na wiec Palikota. Pojechał i za trzy godziny pikietowania dostał 9 złotych. To tirówy z Bułgarii więcej biorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie rozumiecie. Gnoja trzeba usunąć z przestrzeni publicznej a nie deliberować jak! Nieważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram posla Janusza Palikota.... Lech Kaczynski jest winien katastrofy samolotu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vinniczek napisał:
Popieram posla Janusza Palikota.... Lech Kaczynski jest winien katastrofy samolotu !!!!
Janek-slimak ty Vinniczek,bardzo trafnie.Razem przebojem przez swiat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...