Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Palikot oficjalnie kandydatem na prezydenta Polski

Utworzony przez konski zwis, 14 grudnia 2014 o 17:22
hahahahahaha ja pie...le jeszcze tego brakowało :):):):) następny po kaliszu nie czujacy w ogóle że gówno zrobi i że ma gówniane poparcie :):):):):) dość błaznów i utartych mord
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo ma Pan moje poparcie.
0
Cała  ściana wschodnia przeprasza za tego błazna i kreaturę z łbem napier dolonym po brzegi słomą i konopiami !!!  wstydzimy się za tego dyżurnego klowna.  
0
Kto miałby popierać takiego kandydata...Załosny pęd do koryta.Głupkom mówimy NIE!!!
0
Kto miałby popierać takiego kandydata...Załosny pęd do koryta.Głupkom mówimy NIE!!!
Kiedy ja osobiście uważam ze z Kopaczową stanowili by piękny tandem,i już nic nie trzeba więcej do szczęścia,bu,ha,ha,ha.
0
Kiedy ja osobiście uważam ze z Kopaczową stanowili by piękny tandem,i już nic nie trzeba więcej do szczęścia,bu,ha,ha,ha.
 Kraj POlitycznych błaznów,konfidentów i żydokomuny !!!!!
0
Chyba wiekszego dna juz nie ma. Chyba tylko malpy go wybiora.
0
Oczekuję na sondaż społeczny.
0
Ja oczekuję innej krainy szczęśliwości,a im to w tandemie czy nie jest aż za dobrze.Samozachwyt i zadowolenie z byle jakości to już norma.
0
Kandydatem którego prezydenta?
0
Idz do grodzkiej ona cię wylansuje pajacu bez honoru
0
Kończ waść ! Wstydu szczędź !
0
Przypomnę, że tylko i wyłącznie przez postawę tych zakłamanych faryzeuszy, ryży mógł ukraść kobietom 7 lat emerytury, a mężczyznom 2 lata emerytury!!Podczas głosowania w sejmie, te kłamczuchy, wstrzymały się od głosu!! oprócz ryżego i komorowskiego to oni przyczynili się do tego, że starsi ludzie, zamiast być na emeryturze, będą musieli szukać pracy, której nie ma!! Nazwa:"TWÓJ cię wyRUCHa" , w pełni odzwierciedla to do czego oni są zdolni!!    
0
  Przypomnę, że tylko i wyłącznie przez postawę tych zakłamanych faryzeuszy, ryży mógł ukraść kobietom 7 lat emerytury, a mężczyznom 2 lata emerytury!!Podczas głosowania w sejmie, te kłamczuchy, wstrzymały się od głosu!! oprócz ryżego i komorowskiego to oni przyczynili się do tego, że starsi ludzie, zamiast być na emeryturze, będą musieli szukać pracy, której nie ma!! Nazwa:"TWÓJ cię wyRUCHa" , w pełni odzwierciedla to do czego oni są zdolni!!  
Dobrze brachu piszesz, ryży namieszał,zwinął kitę i spier dolił,dlatego raz sierpem a raz młotem !!!!
0
raz sier pem raz mło tem w czer wo ną cho ło te !!!!!!
0
Chyba chłopak usiadł dziś na gumowym wacku albo nie jadł świńskiego ryja i małpką nie zapił. Daję mu 0,000001% głosów, bo resztę podobno już zdobył bul Bredzisław. Podobno CEBOS dał dziś Bronkowi 104 % więc żyrandol na znów w kieszeni.
0
to Lublin bedzie mial dwóch albo trzech  kandydatów szkoda że żaden z nich bez szans. Ruch Narodowy rozaważa bądź urodzonego i wychowanego w Lublinie Zawisze bądź Kowalskiego nadal tu mieszkającego, a mohery wystawią prof. Piotrowskiego
0
już dawno ustaliliśmy że polsce nie jest potrzebny Senat ani aż tylu-460 posłów /wystarczy 150/ i nie jest potrzebny prezydent do podpisywania Ustaw i rozdawania medali-ze swoją armią urzedasów. Jesteśmy na to za biedni !
0
temu panu dziękujemy za to że jego partia i on zagłosowali za wydłużeniem wieku przejścia na emeryturę 
0
Chyba chłopak usiadł dziś na gumowym wacku albo nie jadł świńskiego ryja i małpką nie zapił. Daję mu 0,000001% głosów, bo resztę podobno już zdobył bul Bredzisław. Podobno CEBOS dał dziś Bronkowi 104 % więc żyrandol na znów w kieszeni.
Nie ważne kto i jak głosuje, tylko kto głosy liczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: