Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Palikot wycofał pozwy przeciwko "Dziennikowi"

Utworzony przez ~menel~, 21 grudnia 2009 o 16:12
kochany p januszu, mam ogromną nadzieje, ze pan trafi do więzienia za wszystkie przekręty, tak bowiem jest niestety pana miejsce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POzostał mu się ino penis i to silikonowy.
0
~menel~ napisał:
kochany p januszu, mam ogromną nadzieje, ze pan trafi do więzienia za wszystkie przekręty, tak bowiem jest niestety pana miejsce.
Ale ty jesteś głupi. Nawet nasza "Konstytucja" takich mało inteligentnych obywateli nie przewiduje.
0
jestem za deportacja tego POliGłupa z Polski - moge zasponsorować bilet w jewdną strone do Portu Madagan
0
kiwi napisał:
Ale ty jesteś głupi. Nawet nasza "Konstytucja" takich mało inteligentnych obywateli nie przewiduje.
Nie On nie jest głupi bo konstytucja nie jest dla obywateli a jeżeli tak się Tobie wydaje to masz swój pierwszy błąd a nadmiarem inteligencji i Ty nie grzeszysz i nie będę dociekał czemu ale można się domyśleć .Więc zluzuj gacie i zacznij myśleć to naprawdę nie boli .A facet ma dużo racji w swoim wpisie .
0
Skąd taka swołocz się bierze? Kto to ścierwo rodzi? A to gumowy penis, a to znów plastikowy pistolet... Czy lud Biłgoraja mógłby wyjaśnić nam ten fenomen "biłgorajskiego pajaca"? Napiszcie czym to to coś było jak się na ziemi pojawiło... Po czym poznać, że takie ścierwo się wykluwa? To dobrze wiedzieć na przyszłość...
0
Dobrze, że on nie czyta tych gównianych wpisów, bo gdyby chciał to by cię po twoim it dojechał za te ścierwa i ukrzyżował na Placu Po Farze, a już nawet nie chcę pisać gdzie by ci wsadził te atrybuty, którymi się popisywał na konferencjach. Pseudokatole, od siedmiu boleści. Bleeee....
0
zen napisał:
... po twoim it dojechał ...
it = informacja turystyczna ?
0
NORYMBERGA DLA PLATFORMERSÓW!!!!!!!!!
0
Miernota i tchórz z Sitarskiego Grodu. Tow. Januszek poczuł gaciówę i w krzaki.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: