Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Palikot: Zrobiłem dobry numer z tym przebraniem

Utworzony przez pani Frau, 13 czerwca 2010 r. o 13:12
przebrała się miarka Wyborco kopnij w dupę Jarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Frau, gratuluję wyboru chamstwa i żenady![/b] Wielki szacun....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze PRL nie zginela, poki jej nie rozdepczemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam rozmowę w Teraz MY jak się Palikot zarzekał, że to nie jest żadne przebranie, że się zmienił, itd... nikt mu nie wierzył, ale twierdził, że to innych problem. Teraz mówi, że nabrał wszystkich, chociaż nikt mu nie wierzył w przemianę? rozumiem, że jakby on sam kandydował i został wybrany prezydentem po tej przemianie, ludzie się by na to nabrali i po wyborach by oświadczył, że zrobił wszystkich w konia, wtedy szacun za dobry PR, dobrą kampanię... a teraz? przecież tylko strzela w kolano Komorowskiemu takimi zagrywkami... jak na jazie to Jarek lepiej wykorzystuje PR w kampanii, zrobił z siebie potulnego misia, chce kończyć wojny polsko-polskie, być dobry, itd.. PO na taką kampanię nie ma za bardzo pomysłu, zamiast robić swoje to skupili się na dyskredytacji kampanii Kaczyńskiego, ale takimi metodami jak robi to Palikot to chyba za daleko nie pojadą... niech się sztab PO weźmie do pracy, teraz wygląda na to, że pomysłu nie mają żadnego, zapewne było wszystko dopracowane od miesięcy, niestety katastrofa cały plan popsuła, musieli wymyślać na szybko coś zupełnie nowego, PiS oczywiście też musiał od nowa wszystko opracować, wsadzili Kaczyńskiego w portki osoby ugodowej, bez agresji, bez ataków, no i okazuje się to skuteczne... zobaczymy, jeszcze dwa tygodnie zostały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Janusz! Rozprawiaj sie dalej z koltuneria! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam, że na początku również zareagowałem na to z oburzeniem. Po głębszym przemyśleniu trzeba jednak przyznać, że faceta ma rację. Człowiek tak łatwo się nie zmienia i tak jak się nie zmienił Palikot, tak nie zmienił się Kaczyński, tylko ten drugi odkryje się dopiero po wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest takie powiedzenie, że jak kogoś Bóg chce ukarać, to mu najpierw rozum odbiera... No to mamy książkowy przykład !!! Ktoś kiedyś powiedział coś o "zatapianiu platformy" i oto dzieje się: Jeden z tzw "wielkich" platformy w przypływie własnej głupoty wyciągnął korek z dna łódki w której płyną... Ps. Bardzo współczuję tym, którzy kiedyś oddali głos na Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]To raczej dowodzi jak obludny jest on sam. Za kogo on sie uwaza , WYROCZNIE OD WSZYSTKIEGO.?????????????? Niech zostawi swe komentarze dla siebie!!!!!![/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny mowiacy cala prawde! Boli to pisorstwo .. oj boli ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezgoda rujnuje - dosadnie musial sie o tym przekonac Jarus i wyciongnol wnioski. Jesli mu zycie mile, to musi byc ugodowy. WSI poprom Komorowskiego a jak nie wygra, to sie zabiorom za ostatniego blizniaka. Tow.Gen.J. i reszta laczymy sie z Wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy on dorośnie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tadek napisał:
Brawo Janusz! Rozprawiaj sie dalej z koltuneria! Pozdrawiam!
Kołtun koltuna namawia do rozrabiania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary Janusz Palikot w nowych okularach. Wiedziałem, że to jakaś podpucha. Co teraz? Nos klauna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzieś usłyszałem, że Palikot ucieka z Lublina. Boi się o rodzinę, po starciu z Kaczyńskim. Panu Posłowi proponuję podróż na Madagaskar. Będzie tam bezpieczny, a i Polacy odpoczną od tego jego bełkotu. Nie jestem zwolennikiem Kaczyńskiego, ani innych kandydatów na prezydenta. Ale poraża mnie zachowanie p. Palikota i jego adwersarzy. Zabawa z podwórka, z piaskownicy. A przecież tu chodzi o najwyższy urząd, zapełnienia komnat z żyrandolem, wizerunek w świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten polityk to żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyszła mu próba zmiany "image" więc teraz udaje , że to był "heppening" ... Stara sztuczka cwaniaczka ... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Palikot jest bardzo dziecinny, bo sam sobie uwierzył, że się zmienił - bardzo się ucieszył jak jego własna babcia udawała że nie poznawała Januszka jak założył te okulary. Ale nabrał babcię wnuczek. A na poważnie - zdaje się, że Pan Palikot naoglądał się przdwojennych komedii, w których jak ktoś założyl okulary to własna rodzina go nie poznawała. Na tym opierano przedowjenne komedie, które dzisiaj już nie śmieszą. Ale życie to nie film a prezydentura to nie komedia. Zdaje się, że Panu Januszkowi coś się główce nietego. Może warto jednak zacząć przyjmować jakieś pigułki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIKOT JESTEŚ RZADKI JAK MUSZTARDA Z PARCZEWA I NIKT ZDROWY NA UMYŚLE NIE TRAKTUJE CIĘ POWAŻNIE.TWOJE WYPOWIEDZI MOGĄ SIĘ PODOBAĆ SMARKATYM PRYSZCZOM I TYLKO NA ICH GŁOSY MOŻESZ LICZYĆ W TYCH WYBORACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochany dzienniku ile można pisać o tej kupie gówna ? ten śmieć nie jest wart jednego wersu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytuję: "I otworzyła się szczelina, i w tę szczelinę wszedłem - mówi o swojej przemianie Janusz Palikot." Dokładnie tak! Otworzyła się szczelina odbytu twojego kochanka i ty w nią wszedłeś! Pozdrowienia dla Krzysia, mam nadzieję, ze nie obrazi się na ciebie Januszku za taką otwartość wspomnień?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...