Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kretyniada po chełmsku! Znaleźli podatny grunt dla swoich "mądrości"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i tak zagłosuję na zmianę, ale nie na PIS - bo to żadna zmiana, raczej zamiana miejsc, tylko na ludzi Kukiza, bo jak się okazuje nie są głupi, tylko gro z nich jest bardzo wykształconych (3 doktorów) z okręgu 6.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dobrze zrozumiałem, że jak oni dojdą do władzy, to i tak emigrantów przyjmiemy, że sprawdzają obiekty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na plan wsparcia za bilion złotych potrzeba biliona złotych a bynajmniej nie rządu Kaczynskiego. Po tym co dotąd wyczynia Soboń czy Macierewicz, nie widzę szans na spokojne zmiany. A z tym szacunkiem pisu do opozycji to już całkiem pojechał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie fajne "podwyższenie"(brawa dla organizatora) ..dla "mówcy" emeryta.... A ten płaszczyk to od I Komunii czy też studniówki w PRL ? Skoro p. J. Kaczyński (facet cokolwiek wiekowy itd.) tak pluje na PRL, to niech ogłosi wszem i wobec, że nie korzystał z dobrodziejstwa owego PRL-u - czyli jest analfabetą ( nie pobierał "nauk") oraz mieszka pod mostem , a nie w "komunistycznej" willi na Żoliborzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O uchodźcach mówi ten, który nie wie co to emigracja. O wojsku mówi ten, kto nie był w wojsku. O polityce prorodzinnej mówi ten, co pod swoją opieką miał jedynie kota. Powiedzcie, jak taki człowiek może przeprowadzić dobrą zmianie w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna zagłosuje tradycyjnie na partię narodowo-socjalistyczną, jaką w istocie jest PiS!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Knypek na podeście, lizus obok, i jakoś leci, głupi naród zagłosuje na Jarka a on im i tak pokaże swoje :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kieszonkowy prezes . Boże nie wiedziałam ze on jest taki niski !!! Nie będę na niego głosować . Dobrze ze przyjechał i mogłam go zobaczyć ( ledwo ) bo bym zrobiła gafę życia .
idiotka to faktycznie jest powod!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej ochroniarzy niż wyborców a wszystko za nasze pieniądze. PiSory wniebowzięte, bo mały człowieczek sobie o nich przypomniał. W Białej widziałem nawet E. Kruk wpatrzoną w wodza jak w święty obrazek od Rydzyka.
. Wiecej ludzi bylo na konwencji Nowackiej?Boli poparcie dla PiS?? Swoja droga to relacja jest szczatkowa co do fotografii w przeciwienstwie do relacji z konwencji Ziednoczonej Lewicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu kurduplowi żeby był na równi z innymi muszą podest przygotowywać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech islamiści ubogacają Muche, a Karpiński niech ich karmi bydlęcymi policzkami i ośmiornicami. Ale nie za nasze.
A je nie chcę żeby moje pieniądze szły na ochronę tego kurdupla kaczora!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie to, że w tym kraju nikt do takich bandytów nie strzela. W innym kraju już dawno by go zlikwidowali. Najwyższa pora zorganizować jakiś samolot do Rosji i załadować go pisowcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiotka to faktycznie jest powod!!!
jest ,jest .... to prawda że jak głowa jest za blisko d.... to ciężko się myśli . Masz to samo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński zachowuje się niegodnie! Straszy Polaków, że uchodźcy są zagrożeniem epidemiologicznym:   "Jarosław Kaczyński straszył bakteriami i chorobami, które mogą być rzekomo przenoszone przez arabskich imigrantów.  – Są już przecież objawy pojawienia się chorób bardzo niebezpiecznych i dawno niewidzianych w Europie. Cholera na wyspach greckich, dezynteria w Wiedniu – oświadczył prezes Różnego rodzaju pasożyty, pierwotniaki, które nie są groźne w organizmach tych ludzi, a mogą tutaj być groźne."   Jeżeli komuś to nie przypomina haseł nazistów znaczy, że nie zna historii.          "Niemiecki plakat propagandowy rozlepiany w miastach i wsiach GG w 1940 r. Propaganda niemiecka miała doprowadzić do pełnej izolacji ludności żydowskiej poprzez wyśmiewanie jej, poniżanie i zohydzanie."   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za jego wysokością a właściwie NISKOŚCIĄ wożą PODIUM bo nie widać INTERLOKUTORA, w Japonii mają krzesło wiem bo Komorowski stawał, ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO i PSL do widzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Dajcie mi władze-a ja was usadze''!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musie mieś zawsze podest :) mto taka mania WIELKOŚCI. Oj Jarek. a berecki podobno jeko kandydat niezależny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo a ile ochrony. czego on się tak boi, Obywateli czy wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...