Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński apeluje o bojkot Euro 2012 na Ukrainie

Utworzony przez dddd, 3 maja 2012 o 09:37
normalnie nikt z moherów nie pojedzie teraz na Ukrainę - zobaczycie masę pustych miejsc na stadionach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oni zawsze po cichu wspierali Rosję. Im więcej absurdalnych działań tym lepiej dla rosyjskiej polityki. To taka "zakamuflowana" opcja rosyjsko-niemiecka.
0
Ciekawe dlaczego nikt nie chciał bojkotować olimpiady w Pekinie,tam to są łamane prawa człowieka,Tybetańczycy są katowani a cały świat udaje że nic się nie dzieje.Szczyt zakłamania.
0
kaczor wyczuł kilka głosów i kłapie, konsekwencje tego co by było gdyby Polska mówiła o bojkocie Ukrainy już go nie obchodzą. polski osama
0
Jego powinni zamknąć tak samo jak Tymoszenko i do końca życia nie dopuścić do publicznych przemównień.
0
Znowu czerwone pachołki moskwy się rozszczekały.
0
Ja myślę że to zwykłe tuskomatoły.
0
co za palant nawoluje do bojkotu imprezy,którą nasz kraj wspólorganizuje!? Udaje,że chodzi mu o łamanie praw człowieka na Ukranie a nie dokopanie Tuskowi. Ciekawe gdzie ten obrońca uciśnionych był w 2008 roku i dlaczego wtedy nie wzywał do bojotu igrzysk olimpijskich w Pekinie???
0
Kaczyński jest idiotą i to sam udawadnia. Niech tak się stanie,że następne wybory wygra. Ukraińcy mu z dupy garaż zrobią.
0
olo napisał:
Znowu czerwone pachołki moskwy się rozszczekały.
JUDE ?????
0
kolka napisał:
Ja myślę że to zwykłe tuskomatoły.
JUDE ?????
0
Ale się żydy rozmowne zrobiły.
0
W Polsce jest dobrze,ludzie płacza ze szczęścia,opływają w luksusie jest Wolność i Demokracja. Politycy dotrzymują obietnic wyborczych,nikt nie kradnie,a U.Skarbowy nawet zwraca nadpłaty. Urzędnicy są życzliwi i kompetentni,autostrady są w budowie,a młodzi Polacy mogą pracować w krajach UE i tam się rozmnażać. Lekarze pełni empatii ,policjanci kulturalni i życzliwi i te wartości trzeba przenieść na Białoruś i Ukrainę. Niech wiedzą,że można żyć godnie i dostatnio. Jak można polityka skazać za polityczne decyzje,przecież nie może odpowiadać karnie. Kto będzie się brałza politykę jak trzeba za decyzje odpowiadać. Timoszenko dostała wyrok ale majątku nie skonfiskowano.Co zarobiła to ma. Wyrok jest precedensem,który powiniem dotyczyć wszystkich polityków. A sport nie jest polityką. Witaj jutrzenko swobody,Witaj Maj 3 Maj dla Polaków istny Raj. Nie wierzcie politykom.
0
Nie bojkotujcie EURO2012 bo gdzie będzie się lansowała nasza super pani ministra Mucha!!!
0
Powiec napisał:
Nie bojkotujcie EURO2012 bo gdzie będzie się lansowała nasza super pani ministra Mucha!!!
W tańcu z gwiazdami,czas już na nią.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: