Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński będzie kandydował na prezydenta?

Utworzony przez Gość, 15 kwietnia 2010 r. o 09:20
Na pewno na niego nie zagłosuję.Jeszcze brata nie pochował a już myśli o rządzeniu. NIE,NIE NIE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wiemy jeszcze, czy podejmie się tej misji. Jest zdruzgotany śmiercią najbliższych". Powinno czytać się uważnie, gdzie jest napisane, że on o tym myśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NIECH KANDYDUJE I UDAWADNIA, ŻE BAŁE JEST BIAŁE A ŻÓŁTE TO ŻÓŁTE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają zapasowego Prezia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to juz zatwierdzone ze ebdzie startowal w wyborach?? To moze nawet nie jego pomysl a wy juz cos dajecie dlaczego?? Ja wiem jedno ze jak bedzie startował to bede na niego glosowac bo to jedyna normalna osoba w rzadzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
A czy to juz zatwierdzone ze ebdzie startowal w wyborach?? To moze nawet nie jego pomysl a wy juz cos dajecie dlaczego?? Ja wiem jedno ze jak bedzie startował to bede na niego glosowac bo to jedyna normalna osoba w rzadzie
Jasne. Jedyna normalna, to ta, która się wspina po trupie brata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka ze nie ma teraz kandydatow odpowiednich. Kto zostaje?Jarek,Komorowski, Olek namawia Olechowskiego, Cimoszewicz odmówił po raz którys, Ziobro?? Napieralski i Olejniczak:)? nie ma nie ma....Mam nadzieje ze Pan J. nie bedzie startował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan J. = Pan Janusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na pewno na niego nie zagłosuję.Jeszcze brata nie pochował a już myśli o rządzeniu. NIE,NIE NIE!!!!!!
Zamilcz! Nie potrafisz nawet przestac pluc jadem w dniach żałoby narodoewj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A NIECH KANDYDUJE I UDAWADNIA, ŻE BAŁE JEST BIAŁE A ŻÓŁTE TO ŻÓŁTE.
Tuscu juz udowodnił i Kororowski tez. Tym panom juz dziękujemy. Jarosław Kaczyński Prezydentem RP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAROSŁAWIE MASZ MÓJ GŁOS,MOJEJ RODZINY MOICH ZNAJOMYCH I WSZYSTKICH POLAKÓW KTÓRYCH PODRĘCZNIKIEM HISTORII NIE BYŁA gAZETA wYBORCZA,KTOŚ TEGO DZIEŁA MUSI DOKOŃCZYĆ.DZISIAJ JEDNAMY SIĘ Z TOBĄ W BÓLU ,Z TWOJĄ BRATANICĄ I JEJ UROCZĄ CÓRECZKĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHŁOP POLSKI napisał:
JAROSŁAWIE MASZ MÓJ GŁOS,MOJEJ RODZINY MOICH ZNAJOMYCH I WSZYSTKICH POLAKÓW KTÓRYCH PODRĘCZNIKIEM HISTORII NIE BYŁA gAZETA wYBORCZA,KTOŚ TEGO DZIEŁA MUSI DOKOŃCZYĆ.DZISIAJ JEDNAMY SIĘ Z TOBĄ W BÓLU ,Z TWOJĄ BRATANICĄ I JEJ UROCZĄ CÓRECZKĄ.
przywiązać z nowu chłopów do ziemi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
orawianka napisał:
Jasne. Jedyna normalna, to ta, która się wspina po trupie brata
Najwięcej na tej tragedii zyskali ci, co życzyli Prezydentowi śmierci. Środowisko Platformy Obywatelskiej i pseudo rząd Tuska. Wizyta Prezydenta Kaczyńskiego została źle przygotowana przez rząd, przede wszystkim MSZ z R. Sikorskim na czele. Zarówno Rosja, jak i rząd Tuska uważał ją za zbędna. Prezydenta i jego otoczenie zostawiono samych sobie, nikt ze strony rządu nie pomógł w organizowaniu tego wyjazdu. Poważne zaniedbania (a może i świadome działanie) doprowadziło do niewyobrażalnej tragedii. Co najmniej moralnie za to co się stało odpowiada Tusk. Sikorski i obóz PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najwięcej na tej tragedii zyskali ci, co życzyli Prezydentowi śmierci. Środowisko Platformy Obywatelskiej i pseudo rząd Tuska. Wizyta Prezydenta Kaczyńskiego została źle przygotowana przez rząd, przede wszystkim MSZ z R. Sikorskim na czele. Zarówno Rosja, jak i rząd Tuska uważał ją za zbędna. Prezydenta i jego otoczenie zostawiono samych sobie, nikt ze strony rządu nie pomógł w organizowaniu tego wyjazdu. Poważne zaniedbania (a może i świadome działanie) doprowadziło do niewyobrażalnej tragedii. Co najmniej moralnie za to co się stało odpowiada Tusk. Sikorski i obóz PO.
Zmień leki. I to prędko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego brakowało żeby kolejny kaczor był prezydentem !! NIGDY !! Prawdę ktoś tu powiedział, że PISuary teraz będą wspinać się po trupach swoich "kolegów" do władzy. Ale na szczęście za kilka dni znikną z ekranów tv obrazki z tragedii i strony www nabiorą kolorów i wreszcie wrócimy do normalności bo już rzygać się chce jak ciągle jeden temat króluje! Szkoda mi tych ludzi i ich rodzin ale mam nadzieję, że PISuary znikną na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne ,kto zPIS będzie głosował.Ja i moi bliscy na pewno zaglosujemy na nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skłócali polaków i skłócaja nawet po śmierci.Obudzcie sie ,ten człowiek w pewnym sensie przez swoja zapiekłośc i małośc posłal tylu ludzi na śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tytus napisał:
Nieważne ,kto zPIS będzie głosował.Ja i moi bliscy na pewno zaglosujemy na nich.
Bardzo dobrze dostanie 4-6% glosów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie istotne, kto by nie kandydował i tak nie ma wśród kandydatów nikogo naprawdę godnego tego urzędu. nie idę na wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo bolo napisał:
Tego brakowało żeby kolejny kaczor był prezydentem !! NIGDY !! Prawdę ktoś tu powiedział, że PISuary teraz będą wspinać się po trupach swoich "kolegów" do władzy. Ale na szczęście za kilka dni znikną z ekranów tv obrazki z tragedii i strony www nabiorą kolorów i wreszcie wrócimy do normalności bo już rzygać się chce jak ciągle jeden temat króluje! Szkoda mi tych ludzi i ich rodzin ale mam nadzieję, że PISuary znikną na dobre.
Masz racje a tego jak sie uspokoi to i tak wywalimy z Wawelu. PISuary obejmować będą stanowiska w szaletach i to tylko przydrożnych. TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...